WD WDBWLG0100HBK-EESN Elements 10 TB 3.5 USB 3.0 Taşınabilir Disk

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Darbelere Dirençli Kasa

Veri güvenliği noktasında üst düzey bir hassasiyete sahip olan WD WDBWLG0100HBK-EESN disk modeli, dışını saran malzemelerle darbelere karşı dayanıklı bir profil çizer. Aynı zamanda cihazın içindeki hareketli parça sayısının minimuma indirilmesi titreşimin verdiği hasarları azaltır.

Kompakt Tasarım

Teknolojik özellikleri ile dikkat çeken WD WDBWLG0100HBK-EESN Elements, kullanıcı dostu kompakt tasarımı ile iyileştirilmiş bir deneyim ortaya koyar. Cihazın taşınabilir yapısı, hareket serbestliğinizi artırırken sade görünümü, görüntü kirliliği oluşturmaz.

USB 3.0 Desteği

WD WDBWLG0100HBK-EESN taşınabilir disk modeli, hız parolası ile güçlendirilen donanımıyla etkileyici bir performans sunar. USB 3.0 desteği ile gelen model, aynı zamanda USB 2.0 uyumlu cihazları da destekler. Yüksek okuma ve yazma hızı ise veri transferinin kısa sürede tamamlanmasını sağlar.

Kurulum ve Kullanım Kolaylığı

Kutu içeriğinde hızlı kurulum kılavuzuna sahip olan WD WDBWLG0100HBK-EESN çok kısa sürede kullanıma hazır hâle gelir. Talimatlara göre uygulayacağınız birkaç adımın ardından cihazı USB bağlantısı ile bilgisayara takmanız yeterli olacaktır.

Yüksek PC Performansı

WD WDBWLG0100HBK-EESN sunduğu geniş depolama alanı ile bilgisayarların performansında artışa neden olur. Dahili sabit diskte açılan yer bilgisayarınızın hızlanmasına ve işlemleri çok daha kısa sürede tamamlayabilmenize imkân tanır.

Geniş Depolama Alanı

Veri depolama ihtiyacını karşılamak üzere geliştirilen WD WDBWLG0100HBK-EESN Elements taşınabilir disk geniş depolama alanı, beklentilerin ötesinde bir deneyim sunar. Modelin 10 TB hafızaya sahip geniş depolama alanı, büyük dosyaların güvenle saklanabilmesine olanak tanır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
WD WDBWLG0100HBK-EESN ELEMENTS 10 TB 3.5 USB 3.0 TAŞINABİLİR DİSK
Üretim Yeri
Çin
Kapasite (mah)
10 TB
Bağlantı Tipi
USB 3.0
Okuma Hızı (mb/s)
BELİRTİLMEMİŞ
Yazma Hızı (mb/s)
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Henüz yorum yok