WD WDBU6Y0040BBK-WESN Elements 4 TB 2.5 USB 3.0 Taşınabilir Disk

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

USB 3.0 Desteği

Verilerle çalışan profesyonellerin kullanımına uygun olarak tasarlanan WD WDBU6Y0040BBK-WESN, son nesil 3.0 desteği sayesinde hız sınırlarını zorlar. Modelin yüksek okuma hızı, disk içerisindeki dosyaların kısa sürede açılmasını sağlarken yazma hızı ise veri aktarımını hızlandırarak zaman kazanmanıza yardımcı olur. Üstelik USB 3.0’ın yanı sıra desteklediği USB 2.0 sayesinde hem yeni hem de eski teknolojiye sahip cihazlarla birlikte kullanılabilir.

Geniş Depolama Alanı

WD WDBU6Y0040BBK-WESN Elements taşınabilir disk modeli, sahip olduğu 4 TB kapasite ile resim, müzik ve video gibi verilerin güvenle depolanabilmesine imkân tanır. Geniş kullanım alanı bilgisayarlarda yer açılabilmesini sağlayarak performans artışına yardımcı olur.

İdeal Boyutlarla Üst Düzey İşlevsellik

Yüksek aktarım hızı ve geniş depolama alanı ile dikkat çeken WD WDBU6Y0040BBK-WESN ideal boyutlarının sağladığı taşınabilirlik sayesinde özgürlüğün kapılarını açar. 2.5 inç boyutundaki model kolaylıkla muhafaza edilebilir her an her yerde kullanılabilir.

Kolay Kurulum ve Kullanım

Eksiksiz bir deneyim için özel olarak geliştirilen WD WDBU6Y0040BBK-WESN modeli, sunduğu performansın yanı sıra kullanım kolaylığıyla da konforlu bir süreç vadeder. Cihazın kurulumu da oldukça basittir. Ürünün kutu içeriğinde yer alan hızlı kurulum kılavuzu, yapılması gerekenleri adım adım tarif ederek kurulumu kısa sürede gerçekleştirebilmenizi sağlar.

Uyumlu Cihazlar

WD WDBU6Y0040BBK-WESN taşınabilir disk modeli, Windows 10+ için biçimlendirilmiş NTFS bulundurur. Diğer işletim sistemleri ile de kullanılabilen model, bunun için yeniden biçimlendirme gerektirebilir.

Uzun Kullanım Ömrü

Zorlu koşullarla başa çıkabilecek şekilde üretilen WD WDBU6Y0040BBK-WESN taşınabilir disk, dışını saran kaplama sayesinde darbelere karşı dirençli bir yapıya sahiptir. Diskin içinde bulunan hareketli parça sayısının minimum düzeyde tutulması ise titreşimin olumsuz etkilerini hafifletir. Bu sayede WD WDBU6Y0040BBK-WESN uzun bir kullanım ömrü sunar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
WD WDBU6Y0040BBK-WESN ELEMENTS 4 TB 2.5 USB 3.0 TAŞINABİLİR DİSK
Üretim Yeri
Çin
Kapasite (mah)
4 TB
Bağlantı Tipi
USB 3.0
Okuma Hızı (mb/s)
BELİRTİLMEMİŞ
Yazma Hızı (mb/s)
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Henüz yorum yok