Netac N930E Pro 256 GB NVMe M.2 SSD

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Mükemmel Performans ile Tanışın

Çoklu görev çalışması sırasında, güçlü iletim hızıyla kusursuz bir performansa şahit olun. Netac SSD, bilgisayarınızı güçlendirerek çok daha verimli ve hızlı çalışmasını destekler.

Güvenilir Bir Katı Hal Sürücüsü Deneyimi

Notebook, PC ve mini PC için özel olarak tasarlandı. Güvenilir bir katı hal sürücüsü deneyimi sunan Netac SSD, bilgisayarınız ile mükemmel bir uyum yakalayarak size üstün bir teknoloji vadeder.

Önyükleme, Okuma ve Yazma Hızı ile Kendinizi Şımartın

PCle Gen bağlantı arayüzüyle hızlı bir performans sergiler. 2000 MB/sn okuma hızı ve 1000 MB/sn yazma hızı ile standart bir sürücüye göre çok daha hızlı çalışır. Bu özelliği ile işlemlerinizi takılmadan gerçekleştirmenize imkan tanır.

Notebook ve PC’lerin Ömrünü Uzatın

Netac SSD ile notebook ve PC’lerinizin donanımınızı yükseltin. Hızlı ve dayanıklı bir hard disk olan Netac, bilgisayarınızı daha hızlı açma-kapama, önyükleme ve yanıt verme özellikleriyle donatarak yeni bir bilgisayara evriltir.

Büyük Kapasite ile Sanal Dünyayı Keşfedin

Katı hal depolama teknolojileri arasında fark yaratan Netac, 256 GB depolama kapasitesi ile sanal dünyanın kapılarını ardına kadar açar. Netac SSD ile daha hızlı veri aktarımları yaparak kendinizi ödüllendirin.

Kolay Kurulum ile Dakikalar İçerisinde Kullanmaya Başlayın

Kolay kurulum imkanı ile Netac SSD’nin kurulumunu dakikalar içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca adım adım talimatların yer aldığı kullanım kılavuzu ile kurulumu kolayca yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Düzenli Çalışma Performansı

160 gram ağırlığı ile efektif bir kullanım olanağı tanır. Bunun yanı sıra düşük güç tüketimi, düşük ısı üretimi, sıfır gürültü ve şok direnci gibi özellikleriyle bilgisayarınızı koruyarak ömrünü uzatır.

Dayanıklı Malzeme Yapısıyla Güvenilirlik

Kullanıcı dostu tasarımı ile konforlu ve uzun süreli bir kullanım vadeder. Kaliteli ve dayanıklı yapısıyla öne çıkan Netac SSD, size muhteşem bir deneyim sunarak üstün teknolojiyi evinize getirir.

Teknik Özellikler

  • Bağlantı Tipi: M.2 PCIe (NVMe)
  • Kapasite: 256 GB
  • Sıralı Okuma Hızı: 2000 MB/s
  • Sıralı Yazma Hızı: 1000 MB/s

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
N930E-PRO-256G
Üretim Yeri
Çin
Kapasite (mah)
256GB
Dönüş Hızı (rpm)
YOK
Bağlantı Tipi
M.2 PCIE (NVME)
Bağlantı Arayüzü
PCIE NVME
Okuma Hızı (mb/s)
2130MB
Yazma Hızı (mb/s)
1720MB
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Sub Kategori
TDA
Marka
NETAC
Henüz yorum yok