Netac N600S-256G 256 GB 2.5 inç SATA 3 SSD

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER


Üst Düzey Performans

Cihazın üst düzey performansı sayesinde çoklu görev çalışması durumlarında bile iletim hızı çok güçlüdür. SLC ön belleğe alma algoritması kullanan N600S bilgisayarda yaptığınız işlemleri en verimli şekilde yapmanıza yardımcı olan bir cihazdır.

Güvenli Kullanım ve Sıfır Ses

Güvenli ve konforlu bir deneyim sunan N600S, yenilikçi teknolojisi sayesinde tüm kullanıcı modelleri için ergonomik bir kullanım imkanı tanır. Sıfır gürültü ile çalışan cihazın göz kamaştıran bir yapısı bulunur.

Geniş Depolama Kapasitesi

Katı hal sürücüsünün 256 GB depolama hacmi sayesinde bilgisayarınıza birçok dosyayı kaydetmenize imkan verir. Oynadığınız oyunları ya da izlediğiniz filmleri yüksek görüntü kalitesinde izleyebilir, yüzlerce fotoğrafı ve sayısız müziği kaydedebilirsiniz.

Ergonomik Boyut

N600S SSD kart sadece 2.5 inç boyutundadır. Dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar için üretilen bu cihaz önemli bir depolama cihazıdır. Küçük boyutları sayesinde istediğiniz her yere yanınızda götürme şansınız olur. Farklı boyutlardaki birçok dosyayı transfer edebilirsiniz.

Yüksek Yazma Hızı

SSD kart sahip olduğu yüksek veri yazma yeteneği sayesinde bilgisayarınıza güç katar. Saatte 500 MB’a kadar yazma gücü bulunur. Herhangi bir kaynaktan bu cihaza dosya aktarımı yapabilirsiniz. Aktardığınız dosyaları hiç zaman kaybetmeden hızlıca kaydedebilirsiniz.

Yüksek Okuma Hızı

550 MB’a kadar okuma hızı bulunan N600S, yüklenen videoları, fotoğrafları, filmleri veya yazı, belge gibi dosyaları en hızlı şekilde açar. Gelişmiş yazma ve okuma kapasitesi sayesinde her türlü bilgisayara hız kazandırır. Bilgisayar performans ve yetkinliğini iki katına çıkaran bu ürün sayesinde işlerinizi çok daha hızlı halledebilirsiniz.

Yüksek Hız

3 bağlantı arayüzüne sahiptir. Veri aktarma ve paylaşma işlemlerini en hızlı şekilde gerçekleştirmeniz için tasarlanır. Dosya aktarımları veya resim, film, müzik gibi dökümanları en hızlı şekilde kopyalama konusunda uzmandır. Bu işlemleri hızlı yaparak hem bekleme süresini azaltır hem de size motivasyon kazandırır.

Uzun Ömürlü

Cihaz üretilirken kullanılan malzemelerin kalitesi sayesinde uzun yıllar kullanılmaya müsaittir. Herhangi bir belirlenen kullanım süresi olmayan N600S SSD kartı istediğiniz kadar kullanma imkanınız vardır. Bozulma ya da kırılma sorunları en aza indirilerek üretilen cihaz uzun yıllar bir numaralı yardımcınız olur.

Teknik Özellikler

  • Okuma Hızı : 550 MB/S
  • Yazma Hızı : 500 MB/S
  • Ürün Tipi : SSD
  • Bağlantı Arayüzü : SATA 3
  • Boyut : 2.5 inç
  • Kapasite : 256 GB

Hafıza

Kapasite
256 GB

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Sata 3

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.