Intenso Top 3812440 2.5 ınc 256 GB SATA 3 SSD

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

En İyi Performans

Evde günlük kullanımın dışında kapsamlı oyunlar için de hız ve verimlilik sunar. Olağanüstü aktarım hızları sağlaması sayesinde erişim ve işleme sürelerini minimuma indirir. 6 Gbps netbook'lar ve bilgisayarlar ile kullandığınız SATA SSD, bilgisayarınızı 20 saniyeden daha kısa sürede açmanızı sağlar.

Daha Hızlı Önyükleme

Sahip olduğu 520 MB/sn okuma hızı 500 MB/sn ise yazma hızı ile en yüksek veri yazma yeteneği bulunmasıyla bilgisayarınıza güç verir ve çok hızlı bir şekilde çalışır. Bilgisayarınızdan her zaman en üst düzey performansı almanıza olanak tanır.

Bellek Hızı

Yüksek hız ile en iyi verimi sunar. Aktarmak istediğiniz tüm dosyaları ve verileri en kısa sürede içine aktarır.

Üstün Kalite

En iyi materyaller kullanılarak sağlam ve kaliteli bir yapıda üretilir. Uzun yıllar boyunca sorun yaşamadan rahatça kullanabilme imkanı sunar. Bu sayede uzun vadede verilerinizi ve dosyalarınızı güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Düzenli Depolama Alanı

250 GB’lık geniş bir depolama alanı bulundurur. Bu sayede alan sorunu yaşamadan istediğiniz her dosyayı ve veriyi saklayabilme şansı verir. Ayrıca dosyalarınızı seneler geçse dahi düzenli bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Anıları Saklar

Dilediğiniz sayıdaki fotoğraf veya videoları muhafaza edebilme imkanı vardır. Aynı zamanda ofislerde de kullanışlı bir ürün olan SSD kart, istediğiniz belgeleri ya da verileri rahatlıkla içine aktarabilme şansı verir.

Toplantılara Yardımcı

Seminer ya da toplantılarda en kaliteli sunumların yapılmasına destek olur. İçine aktarılan verileri ve belgeleri hızlı bir şekilde görüntüler. Her türlü sunumu yapabileceğiniz bu cihaz ile alan sorunu yaşamadan tüm işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Uzun Ömürlü

Hafif ve ergonomik bir yapıda üretilen 3812440, 2,5 inç boyutu sayesinde her yere yanınızda götürebilme şansı verir. Aynı zamanda ağırlık yapmayan ve fazla yer kaplayan bir yapıdadır. Tak-Çalıştır özelliğe sahip olduğundan bağlantı için ekstra aparata gerek duymaz. Sağlam ve dayanıklı bir yapıda üretilen bu cihaz, aradan uzun yıllar geçse bile içine aktardığınız dosyalara zarar vermez.

Teknik Özellikler

  • Okuma Hızı 520 MB/S
  • Ürün Tipi SSD
  • Yazma Hızı 420 MB/S
  • Bağlantı Arayüzü SATA 3
  • Kapasite 256 GB

Hafıza

Kapasite
256 GB

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Sata 3

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.