Hikvision 480 GB SSD Disk SATA 3 HS-SSD-C100 / 480G

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

NETHOUSE BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Farklı Alanlarda Kullanılabilme

Hard disk farklı alanlarda kullanılabilir özelliği ile hem dizüstü bilgisayarlarda hem de normal bilgisayarlarda kullanılabilmektedir. Böylelikle iki tip bilgisayar üzerinde de kullanılabiliyor olması verilerin saklanması açısından da önem arz etmektedir istenildiği zaman istenilen bilgisayardan veri akışı yapılabilmektedir.

Kuvvetli Bağlantı Tipi

Sabit diskin bağlantı tipi SATA 3 olmaktadır. Bu bağlantı tipi ile verilerin bilgi akış hızları çok kuvvetli bir şekilde gerçekleştirilebilmekte veri akışı sırasında bir kesinti olmaksızın veriler aktarılabilmektedir.

Hafıza

Kapasite
480 GB

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Sata 3

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.