Inca INC-321RX Ergonomik Çift Fanlı Notebook Stand Soğutucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

FABO TEKNOLOJİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-140378

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Sessiz Fan Tasarımı

Inca INC-321RX süper sessiz USB fanlı notebook soğutucu, birinci sınıf malzemeden üretilen yapısının yanı sıra, 2x140mm'lik süper sessiz fanı ile size güçlü hava akımı sağlayarak sürekli serinlik, yüksek hız ve tam performans sunar.

Benzersiz Anti-Slip Detayı

7 inç ile 19 inç notebook ebatlarıyla uyumlu çalışan Inca INC-321RX USB fanlı notebook soğutucu; benzersiz anti-slip tasarımı sayesinde cihazınızın stand ile temasında kaymayı engelleme ve gövdeyi tam kavrama özelliğine sahiptir.

Hareketli Tutucular

Dizüstü bilgisayarların boyutları ve ön panel çıkışlarının yeri değişebilmektedir. Inca INC-321RX fanlı notebook soğutucunun en önemli özelliklerinden biri, notebook tutucularının hareketli olmasıdır. Bu şekilde bilgisayarınızın büyüklüğüne göre, ön panel çıkışlarını kapatmayacak şekilde kolayca boyutunu ayarlayabilirsiniz.

Mavi LED Aydınlatma

Inca INC-321RX; mavi LED aydınlatmaları ile benzersiz bir ışıltı sunarken, bilgisayarınızın her zaman en yüksek performansta çalışmasına katkıda bulunur.

Çoğaltılmış USB 2.0 Port

Inca INC-321RX süper sessiz USB fanlı notebook soğutucu ile dizüstü bilgisayarınız, extra USB girişlerine de sahip olur. Bu nedenle çıkışlara kolay erişebilmeniz için arka panele yerleştirilmiş USB 2.0 çıkış ile extra masraf yapmadan USB sayınızı arttırmış olursunuz.

Özellikler

  • Benzersiz Tasarım
  • Gürültü Seviyesi: 23dBA
  • On/Off Tuşu
  • Benzersiz Anti-Slip Tasarım
  • Nominal Gerilim: 5 Volt DC
  • 2 USB Girişi
  • Fan Hızı: 1000 RPM
  • Maksimum Hava Akımı: 70CFM

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.