Asus TUF Gaming VG35VQ Oyuncu Monitörü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

35 İNÇ BOYUT VE ETKİLEYİCİ KAVİS

TUF Gaming VG35VQ'nun 35 inç boyutundaki WQHD (3440 x 1440) ekranı, her noktanın gözünüze eşit mesafede olmasını sağlayan 1800R kavis sayesinde her açıdan etkileyici görüntü veriyor. Bu da uzun süreli kullanımda dahi çok daha rahat bir kullanım sağlıyor ve oyun oynarken veya film izlerken minimum bozulma veya renk kaymasıyla geniş izleme açıları sunuyor. Üründe ayrıca Resim içinde Resim (PiP) ve Yan Yana Resim (PbP) işlevleri de bulunuyor. Bu sayede, birden fazla içerik kaynağından görüntü alınabiliyor ve üretkenlik artıyor.

100Hz Yenileme Hızı

TUF Gaming VG35VQ, 100Hz'lik yenileme hızı ile en hareketli oyunların bile en yüksek görüntü ayarlarında akıcı ve takılma olmadan oynanabilmesini sağlıyor. FPS, yarış, gerçek zamanlı strateji ve spor oyunlarında avantaj elde edin.

TUF Gaming VG35VQ

Profesyonel oyuncular ve etkileyici bir oyun deneyimi arayanlar için tasarlanan TUF Gaming VG35VQ 35 inç WQHD (3440x1440) kavisli 21:9 ekran, 100Hz yenileme hızına sahip. VG35VQ bu iddialı teknik özelliklerden çok daha heyecan verici şeylere sahip.Muhteşem kavisli ekran, 1 ms MPRT tepki süresi ve Adaptive-Sync teknolojisiyle hiçbir yırtılma veya takılma olmadan inanılmaz akıcı bir oyun deneyimi sunuyor.

Zengin Bağlantı Seçenekleri

Birçok farklı multimedya cihazını desteklemek için zengin bağlantı seçenekleri: HDMI (v2.0) x 2, DP 1.2, USB 3.0 x 2, 3,5 mm kulaklık çıkışı.

Shadow Boost

ASUS Shadow Boost teknolojisi parlak alanları aşırı aydınlatmadan oyunlardaki karanlık bölgelerin daha net görünmesini sağlıyor. Böylece hem izleme deneyimi genel olarak daha iyi hale geliyor hem de haritanın karanlık bölgelerinde saklanan düşmanları daha kolay bulabiliyorsunuz.

ÇOK DÜŞÜK HAREKET BULANIKLIĞI

VG35VQ, ASUS'a özgü Çok Düşük Hareket Bulanıklığı teknolojisine (ELMB) sahip. Bu teknoloji sayesinde elde edilen 1 ms MPRT ile hareket bulanıklığı ortadan kalkar ve hareket halindeki nesneler daha net görünür. Böylece oyunlar daha akıcı ve hızlı bir şekilde oynanabilir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ASUS TUF GAMİNG VG35VQ OYUNCU MONİTÖRÜ
Üretim Yeri
ÇİN
Ekran Panel Tipi
VA
Ekran Boyutu (inç)
35 INC
Ekran Çözünürlüğü (pixels)
3440X1440 PIXELS
Ekran Çözünürlük Standardı
BELİRTİLMEMİŞ
Ekran Teknolojisi
BELİRTİLMEMİŞ
Yenileme Hızı (hz)
BELİRTİLMEMİŞ
Tepki Süresi (ms)
1 MS
Display Port
1
Vga
BELİRTİLMEMİŞ
Usb 2.0 Adedi
BELİRTİLMEMİŞ
Usb 3.0 Adedi
BELİRTİLMEMİŞ
Usb 3.1 Adedi
BELİRTİLMEMİŞ
Usb 3.2 Adeti
2
Usb Type C Adedi
BELİRTİLMEMİŞ
Hdmı Sayısı
2
Ağırlık (gr)
12 KG
Boyutlar (gxyxd) (cm)
834.66 X 381.45 X 128.56 MM
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
ASUS
Henüz yorum yok