Acer KG221QA 21.5 inç 75Hz 1ms (HDMI+Analog) FreeSync Full HD LED Monitör UM.WX1EE.A01

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Düşük Tepki Süresi ile Benzersiz Oyun Deneyimi

Acer KG221QA monitör,  full HD netlik sağlar ve 1 ms tepki süresine sahiptir, böylece en hızlı savaş sahnelerinde bile aksiyonu keskin bir şekilde takip edebilirsiniz.

AMD FreeSync Teknolojisi ile Mükemmel Senkronizasyon

AMD FreeSync teknolojisi, sorunsuz görüntüleme sağlar. AMD uyumlu ekran kartı, yenileme hızını dinamik olarak maksimum 75 Hz'de tutar.

Acer Low Dimming Teknolojisi

Acer Low Dimming, zorlu aydınlatma koşullarında çalışırken göz yorgunluğunu azaltmaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Göz yorgunluğunu azaltmak için düşük ortam aydınlatma seviyelerinde parlaklığı %15’e kadar düşürmenize olanak tanır.

Comfy View ile Mat Ekran Özelliği

Mat yüzey paneli, çevredeki ışık kaynaklarından gelen yansımaları azaltır. Böylece oyun ve filmlerimizde sadece ekrandaki görüntüye odaklanıp daha keyifli seyir ve daha etkili bir oyun performansı elde edebilirsiniz.

Maksimum Keyif için Minimum Çerçeve

Ultra ince çerçeveye sahip monitör, daha fazla ekrana sahip olmanıza olanak tanır ve bu sayede çerçeveler dikkatinizi dağıtmaz.

Flicker Free ve Blue Light Shield ile Göz Koruması

Ekranda meydana gelen titreşimleri azaltan Flicker Free teknolojisi ve mavi ışık filtresi özelliği birlikte çalışarak gözlerinizin yorulmasını önler ve daha uzun süre çalışmanıza olanak tanır.

Teknik Özellikler

  • Ekran Boyutu (inç): 21.5 inç
  • Ekran Boyutu (cm): 54.6 cm
  • Piksel Yoğunluğu: 102 PPI
  • Tepki Süresi: 1 ms
  • Renk Sayısı: 16.7 Milyon
  • Piksel Aralığı: 0.248 mm
  • Renk Derinliği: 8 (6 bit + FRC) bit
  • Parlaklık (Tipik): 200 cd/m²
  • Çözünürlük Standardı: FHD

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.