MSI Prestige PS341WU 34 inç 60 Hz 8ms (HDMI+Display) Nano IPS Monitör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

HİSTANBUL BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ ELEKTRONİK İNŞAAT LTD.ŞTİ.-138809

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Asimetrideki Mükemmellik

Olağanüstü tasarımı asimetri içindeki uyumla tamamlayan MSI Prestige PS341WU, yaratıcılıktaki sınırları ortadan kaldırır. Mükemmeli arayan kullanıcılar için tasarlanan modelde batının mürekkep, doğunun yağlı boyalarından ilham alınır.


Tüm Sahneye En Güzel Renklerle Hakim Olun

Eşsiz renk ve geniş kontrast aralığıyla en gerçekçi tonların keyfini çıkarmanız için geliştirilen Prestige PS341WU, sahneleri üst düzey kalitede takip etmenizi mümkün kılar. LED ışığa uygulanan nano parçacık tabakası, belirli frekanslardaki ışığı absorblayarak daha doğru renk tonlarına ulaşmanıza imkân tanır.


Ultra Geniş WUHD Ekran

34 inçlik dev ekranıyla yüksek çözünürlüklü deneyimi sunan monitör, tüm detayları gerçekçi şekilde fark edebilmenizi sağlar. Akıcı, berrak ve canlı görüntülere imza atan ürün, renk ve parlaklığını anında optimize eder.


İçerik Üretenler ve Çoklu Görevler için Özel Tasarım

Modelde ultra geniş 5K2K (21:9/ 5120 x 2160) çözünürlük ile 4K tam boyutlu pencere ve içeriğe aynı anda ön izleme sunabilen bir arabellek çalışma alanı bulunur. Ürün böylelikle daha verimli bir çoklu görev deneyimini destekler.


PIP & PBP Modu ile Birden Fazla Görüntü Girişi

Prestige PS341WU özel MSI Creator OSD sayesinde içeriğinizi aynı anda birden fazla pencereden görüntüleyebilmenize olanak sunar. “Resim İçinde Resim” (PIP) ve “Resim Yanında Resim” (PBP) modunda çalışabileceğiniz monitörde, modları kolaylıkla etkinleştirebilir ve ayarlarını yapabilirsiniz.


Sezgisel Ekran Deneyimi

Ekran, içeriğinizi yazdırmadan önce gerçek boyutunu doğru şekilde kontrol etmenize yardımcı olur. Beş yönlü sezgisel navigasyon ve MSI Creator OSD sayesinde içeriğinizi akıllı ve sezgisel biçimde yaratabilirsiniz.


Rahat ve Ergonomik Tasarım

Ekranı tek başınıza ya da başkalarıyla kullandığınızda rahat bir çalışma ve izleme pozisyonu için zahmetsizce ayarlayabilirsiniz. Eğme, döndürme ve yükseklik gibi ayarlar, yaratıcılığınıza odaklanmanızı destekler.


Renk Aralığınızı DCI-P3 Standardı ile İyileştirin

“Digital Cinema Initiatives Color Standardı” (DCI-P3) özelliğine sahip olan monitör, zengin ve canlı görüntü renklerini ortaya çıkarır. Model, rengi önizleme kamerasında gördüğünüz şekliyle yeniden üretirken yeşil ve kırmızı renk, doygunluk, gölge ayrıntısı ve parlaklık gibi ayarlar için de en doğru koşulları oluşturur.

Teknik Özellikler

 • Ekran boyutu: 34 inç
 • Çözünürlük: 120 x 2160 (5K2K WUHD)
 • Ekran yenileme hızı: 60 Hz
 • Renk sayısı 1,07 milyar
 • VESA uyumluluk: Var
 • Ekran teknolojisi: Nano IPS
 • Görüntü oranı: 21:9
 • Tepki süresi: 8 ms
 • Anti-glare teknolojisi: Var
 • Bağlantı: 3 x USB 3.1 Gen 1 Type A, 1 x USB 3.2 Gen 1 Type B, 1 x Display port, 2 x HDMI, 1 x Type C
 • Boyutlar: 260,4 x 817,1 x 500, 7 (Y x G x D) mm
 • Ağırlık: 8,2 kg
 • HDR: HDR600
 • Uyumluluk: PC, Mac, PS5™, PS4™, Xbox, Mobile, Notebook

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.