Dell C2422HE 23.8 inç 60 Hz IPS Monitör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

HİSTANBUL BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ ELEKTRONİK İNŞAAT LTD.ŞTİ.-138809

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Estetik ve Kullanışlı Tasarım Detayları

Kullanıcı deneyimini iyileştirmeye yönelik özelliklerle donatılan Dell C2422HE 23.8 inç 60 Hz IPS monitör, bulundurduğu teknolojilerin yanı sıra tasarımıyla da pek çok kolaylık sağlıyor. Cihazın 3 taraflı çerçevesiz ekranı sade görünümüyle birlikte ekrana odaklanmayı kolaylaştırıyor. Ayarlanabilir yüksekliği ve dikey konuma getirilebilen yapısı ise kendinize en uygun konumu bulmanıza yardımcı oluyor. Kabloların gizlenmesi de görüntü kirliliğinin önüne geçiyor.

Verimliliği Artıran Geniş Ekran

Dell C2422HE monitör modeli 23.8 inçlik gelişmiş paneli ile sanal bir çalışma alanı yaratıyor. Görüntüleme alanının geniş olması detaylara odaklanmayı kolaylaştırırken aynı zamanda farklı işlerin bir arada yürütülebilmesini mümkün kılıyor. Dell markası da geliştirdiği Dell Display Manager yazılımı ile kullanıcılara bu anlamda destek oluyor. Yazılımın içinde yer alan Easy Arrange özelliği, 38 farklı şablon ile ekranı bölebilmenizi ve farklı programları aynı anda görüntüleyebilmenizi sağlıyor.

Toplantı Salonunu Eve Taşıyan Özellikler

Profesyonellere yönelik pek çok özellik barındıran Dell C2422HE IPS monitör, Microsoft Teams sertifikalı dünyanın ilk 23.8 inç FHD video konferans monitörü olma özelliğini taşıyor. Monitörün üzerinde yer alan tuş; tek düğmeye basarak Teams uygulamasını başlatabilmenizi, toplantılara katılabilmenizi ve bildirimlere yanıt verebilmenizi sağlıyor. Yüksek çözünürlüklü 5 MP IR kamera, çift 5 W entegre hoparlör ve gürültü önleyici mikrofon uzaktayken bile yan yanaymış gibi çalışabilmenize olanak tanıyor.

FHD Standartlarında Görüntü Kalitesi

Dell C2422HE IPS monitör modeli FHD standartlarındaki üst düzey görüntü kalitesi ile beklentilerin ötesine geçiyor. 1920 x 1080 oranında dağılan milyonlarca piksel, ortaya net ve gerçekçi görsellerin çıkmasını sağlıyor. Bununla birlikte detaylara hâkim olabilmenizi kolaylaştırarak çalışma sürecini de film izlemeyi de daha zevkli hâle getiriyor.

IPS Panel Teknolojisi

En gelişmiş teknolojileri C2422HE IPS monitör modelinde bir araya getiren Dell, IPS paneli ile sınırları zorluyor. 178 dereceye kadar izleme açısı, ekrana nereden bakarsanız bakın renkleri solmadan ve netliği bozulmadan görüntüleyebilmenizi mümkün kılıyor.

Göz Sağlığını Koruyan ComfortView Plus

Dell C2422HE IPS monitör, ComfortView Plus özelliği sayesinde potansiyel zararlı mavi ışık emisyonlarını azaltarak göz sağlığını koruyor. Mavi ışık filtresi aynı zamanda ekrana yansıyan renklerin gerçekle daha uyumlu olmasında rol oynuyor. Milyonlarca renk tonunu en doğru şekliyle ekrana getiren Dell C2422HE hem sağlıklı hem de gerçekçi bir deneyimi beraberinde getiriyor.

Farklı Kullanım Şekillerini Mümkün Kılan Bağlantı Seçenekleri

Dell C2422HE sahip olduğu çok sayıda bağlantı seçeneği sayesinde televizyon ve bilgisayar gibi farklı cihazlarla birlikte kullanılabiliyor. Modelde görüntü aktarımı için DisplayPort, HDMI bağlantısı ve USB gibi farklı bağlantı seçenekleri bulunuyor. USB bağlantısı olarak son nesil Type-C girişinin kullanılması hem hızlı veri aktarımını mümkün kılıyor hem de monitörün yeni cihazları desteklemesini sağlıyor.

Çevre Dostu Yüksek Enerji Verimliliği

Dell C2422HE monitör modeli, sahip olduğu yeniliklerle her zamankinden daha çevreci bir profil çiziyor. Donanım parçalarında verimliliğin artırılıp enerji tüketiminin düşürülmesi bunun arkasındaki nedenlerden biri olarak öne çıkıyor. Performans düşüşü ortaya çıkmadan elektrik harcamasının azaltılması doğanın korunmasına destek olurken kullanıcıların bütçesinde de olumlu bir etki bırakıyor.

Teknik Özellikler

 • Marka: Dell
 • Model: C2422HE
 • Panel Tipi: IPS
 • Çözünürlük: 1920 x 1080
 • Ekran Boyutu: 23.8 inç
 • Tepkime Süresi: 5 ms
 • Yenileme Hızı: 60 Hz
 • Ekran Oranı: 16:9
 • UBS Bağlantısı: Var
 • HDMI Bağlantısı: Var
 • Cihaz Boyutları (Standlı): 538.7 x 185.4 x 543.6 mm
 • Ağırlık: 4.35 kg

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.