Dell 27 UP2720Q 3840x2160 60Hz 8ms HDMI DP Type-C Thunderbolt IPS Monitör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

HİSTANBUL BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ ELEKTRONİK İNŞAAT LTD.ŞTİ.-138809

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Her Zaman Hazırlıklı

Thunderbolt IPS monitör, isteğinize bağlı olarak oldukça kullanışlı dahili renk ölçer ile kalibrasyon yapabileceğiniz bir cihazdır. Renk açısından oldukça hassas çalışan ekran, seçtiğiniz renk değerlerine uygun olarak çalışır.

Programınıza Uyar

‘’Dell Calibration Assistant’’ özelliğine sahip olan monitör, zaman kaybetmeden işlerinizi halletmenize olanak tanır. Çalışma zamanlarından sonra dahi doğrulamaları ve renk kalibrasyonlarını otomatik olarak gerçekleştirir.

Rahat ve Pratik Kullanım

Her projeyi sorunsuz duruma getirmek için tasarlanan monitör, çok çeşitli araçlara sahiptir. Sahip olduğu ‘’Dell Colour Management’’ sayesinde renk profillerini değiştirmenizi, kalibrasyon raporlarını ve daha fazlasını çalıştırmanızı sağlar.

CalMAN® için Hazır

Dahili veya harici bir renk ölçer ile yapılan ölçülendirmeler de dahil olmak üzere pek çok görevi gerçekleştirmenizi sağlayan monitör, CalMAN yazılımı ile sorunsuz bir şekilde çalışır.

Ortama Göre Işık Ayarlar

Gölge siperliği ile birlikte gelen monitör, istenmeyen yansımaları ve parlamaları azaltmaya imkan verir. Mıknatıslar aracılığı ile ekrana sıkıca oturan bu siperlik, kolay ve hızlı takılabilir pratik bir üründür.

Olağanüstü Görseller

Her öğeyi yakalamanızı sağlayan monitör, 163 ppi piksel yoğunluğuna ve 3840x2160 ultra HD 4K çözünürlüğe sahiptir. Böylece daha fazla içeriği olağanüstü netlikte izleme deneyimi yaşatır.

Bağlantıyı Basitleştirir

Çok sayıda imkana sahip olan Thunderbolt™ 3 teknolojisine sahip olan monitör, dizüstü bilgisayarınızı tek bir kablo aracılığı ile 90 W’a kadar şarj eder. Aynı zamanda veri sinyallerini ve videolarınızı aktarabilirsiniz.

Yıldırım Hızında

Her türlü bağlantı istasyonuna sahip olan Thunderbolt™ 3, veri çevre birimine ya da ekrana en hızlı ve çok yönlü bağlantıyı sağlar. Tek bir kompakt bağlantı noktası oluşturan bu özellik 40 Gbit/sn.'ye varan hızlar sağlar.

Teknik Özellikler

 • Ekran Boyutu: 27 inç
 • Panel Tipi: IPS
 • Çözünürlük: 3840 x 2160
 • Tepkime Süresi: 8ms
 • Dokunmatik: Yok
 • Yenileme Hızı (Hz): 60 Hz
 • Ekran Oranı: 16:9
 • Kontrast Oranı: Diğer
 • Parlaklık: 250 cd/m²
 • HDR Tipi: Yok
 • İzleme Açısı: 178° / 178°
 • Sync Teknolojisi: Yok
 • Webcam: Yok
 • Bağlantı Şekli: HDMI

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.