Asus VP228HE 21.5 ınc 1ms (Analog+HDMI) Full HD Multimedia Monitör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

HİSTANBUL BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ ELEKTRONİK İNŞAAT LTD.ŞTİ.-138809

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Hızlı Tepki Süresi

1 ms’lik tepki süresine sahip bu monitör, görüntü gecikmesini önleyerek akıcı bir video oynatımı sağlar. Oyunlarda hata yapmanızı da önleyen bu özellik sayesinde performansınızı geliştirerek başarılı bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Yüksek Kontrast Oranı

Oldukça yüksek bir kontrast oranına sahip olması size mükemmel bir görsel ve renk kalitesi sunar. Böylece oyunları gerçeğe en yakın şekilde oynayabilir, film ve dizileri yüksek kalitede izleyebilirsiniz.

İşlevsel GamePlus Özelliği

Monitörün GamePlus özelliği nişangah ve sayaç fonksiyonlarını hızlı bir şekilde aktive etmek için tasarlanmıştır. Bu fonksiyonlara işlevsel bir kısayol oluşturan bu özellik, oyun deneyiminizi daha keyifli bir hale getirir.

Flicker-Free Teknolojisi

Flicker-Free teknolojisi, görüntü aktarımı sırasında oluşan titreşimlerin önüne geçerek net bir aktarım sağlar. Akıllı dinamik arka aydınlatma ise düşük parlaklık seviyelerini engelleyerek titreşimlerin azaltılmasına katkıda bulunur.

Ergonomik Tasarım

Ürünün ergonomik tasarımı kullanım kolaylığı sağlarken ideal boyutları masa alanından tasarruf etmenize imkân tanır. 4 adet VESA aparatına sahip bu monitörü dilerseniz duvara monte ederek konforlu bir deneyim yaşayabilirsiniz.

ASUS Eye Care Özelliği 

ASUS Eye Care özelliği, uzun süre maruz kalındığında göz sağlığı üzerinde olumsuz etkiler oluşturabilen mavi ışık yayılımını minimuma indirir. Böylece uzun saatler boyunca gözleriniz yorulmadan oyun oynayabilir, gündelik işlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

Splendid Akıllı Video Teknolojisi

Sekiz farklı ön ayara sahip Splendid teknolojisi, görüntülediğiniz içerik için en uygun ayarları tercih eder. Kısayol tuşu ile kolayca ulaşabileceğiniz ön ayarlı modlardan dilediğinizi tercih ederek izleme deneyiminizi bir üst sıraya taşıyabilirsiniz.

Gelişmiş VividPixel Özelliği

VividPixel teknolojisi görüntülerin renk doygunluklarını iyileştirerek yüksek kalitede görseller sunar. 5 farklı değere sahip VividPixel teknolojisi ile sizin için en uygun değerleri tercih edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Ekran Boyutu: 21.5 inç
  • Güç Tüketimi: 21 W
  • Güç Kaynağı: Batarya
  • Renk Sayısı: 16.7 Milyon
  • Yenileme Hızı: 60 Hz
  • Boyutlar: 513 x 373 x 199.4 mm
  • Ağırlık: 3.5 kg

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.