Asus ProArt Display PA32UCG 4K HDR IPS Mini LED Profesyonel Monitör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Oyun geliştiricileri ve video editörleri için ideal

FreeSync Premium Pro ile 120 Hz’e kadar değişken yenileme hızı sunan PA32UCG, oyun geliştiricilerine hızla görüntü işlenen oyunlar üretme ve tek ekranda kalite kontrol yapma olanağı sunuyor. 4K 120 Hz desteği veren HDMI(v2.1) de yüksek kaliteli ve ayrıntılı görüntülerde son derece akıcı kare hızlarıyla çalışma imkanı verdiğinden, monitörü video editörleri için ideal hale getiriyor.

Dünyanın İlk 1600 Nit ve 120 Hz HDR Monitörü

Dünyanın 120 Hz’e kadar Değişken Yenileme Hızı sunan ilk HDR 1600 monitörü ASUS ProArt Display PA32UCG’yi deneyin. Mini LED arka aydınlatma kısmi bölüm sınırlaması olmadan 1600 nit maksimum ve 1000 nit sürekli parlaklık sağlıyor. Ekran ayrıca sektörde lider düzeyde Delta E < 1 renk farklılığı sunuyor. Donanım tabanlı rahat kalibrasyon ve yeni HDMI(v2.1) ile Thunderbolt™ 3 dahil zengin bağlantı seçenekleri içerik üreticilerinin yaratıcı iş yüklerini sorunsuz ve verimli bir şekilde halletmelerine olanak veriyor.

İnanılmaz detaylı görüntüler

Mini LED arka aydınlatma teknolojisindeki daha küçük LED’ler sayesinde benzer boyuttaki geleneksel bir panele kıyasla üç kat daha fazla LED ışığa yer verilebiliyor. Yoğun bir biçimde yerleştirilen mini LED’ler daha bütüncül bir görüntü sağlıyor ve parlaklığı artırıyor. Buna ek olarak monitör 1152 bölgede ayrı arka aydınlatma kontrolü yapıyor. Daha yüksek parlaklık ve daha koyu renkler ile benzersiz kontrast oranı elde ediliyor ve HDR içerikler doğru bir şekilde yansıtılıyor.

Daha koyu siyahlar,daha parlak beyazlar

1600 nit maksimum parlaklık ve sektörde lider 1000 nit tam ekran sürekli parlaklık sayesinde en koyu siyahlar ile en parlak beyazlar arasında mükemmel kontrast yakalanıyor.

İzleme deneyiminizi dönüştürün

Quantum Dot Teknolojisi video düzenleme ve prodüksiyon için %98 DCI-P3, %99,5 Adobe RGB, %100 sRGB, %100 Rec. 709 ve Rec. 2020 renk alanlarını sunuyor. 1600 nit maksimum parlaklığa ve Quantum Dot teknolojisine sahip gerçek 10 bit IPS panel, içerik üreticilerine geniş bir renk yelpazesi sunuyor.

Her açıdan mükemmel renk ve kontrast

Direkt tip LED arka aydınlatmalı ekranların izleme açıları dardır. Bu ekranın yanında duran kişilerin gördüğü renklerin bozulmasına neden olur. Bu nedenle bu tip ekranlarda rengin kritik önem taşıdığı işler üzerinde müşterilerle veya iş arkadaşlarıyla birlikte çalışmak zor olur. ASUS Eksen Dışı Kontrast Optimizasyonu (OCO) teknolojisi, kenarlardaki ışık iletimini kontrol eden bir telafi katmanıyla çözüyor. Bu da ışık sızıntısını %80* azaltıyor ve farklı açılardan bakıldığında ekrandaki karanlık bölümlerde kontrast oranını 7 kat iyileştiriyor.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ASUS PROART DİSPLAY PA32UCG 4K HDR IPS MİNİ LED PROFESYONEL MONİTÖR
Üretim Yeri
Çin
Ekran Panel Tipi
IPS
Ekran Boyutu (inç)
32 INC
Ekran Çözünürlüğü (pixels)
3840 X 2160
Ekran Çözünürlük Standardı
BELİRTİLMEMİŞ
Ekran Teknolojisi
BELİRTİLMEMİŞ
Yenileme Hızı (hz)
120HZ
Tepki Süresi (ms)
5 MS
Display Port
1
Vga
BELİRTİLMEMİŞ
Usb 2.0 Adedi
BELİRTİLMEMİŞ
Usb 3.0 Adedi
BELİRTİLMEMİŞ
Usb 3.1 Adedi
BELİRTİLMEMİŞ
Usb 3.2 Adeti
VAR
Usb Type C Adedi
BELİRTİLMEMİŞ
Hdmı Sayısı
2
Ağırlık (gr)
14.64 KG
Boyutlar (gxyxd) (cm)
727 X 426 X 93 MM
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Etiket Adı
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
ASUS
Henüz yorum yok