Dexim KBL322 RGB Gaming Klavye

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Oyunculara Özel Tuş Tasarımı

Konforlu ve hızlı bir oyun deneyimi vadeden DEXIM KBL322 RGB gaming klavye, oyunculara özel olarak tasarlanmıştır. Yumuşak bir dokunma hissi sunan pürüzsüz tuş yüzeyi ve ideal tuş büyüklükleri ile konfor vadeder.

RGB Aydınlatma Avantajı

Arka aydınlatmalı RGB LED’ler sayesinde oyun atmosferini destekler. Tek tuşla açıp-kapatabileceğiniz bu aydınlatma, karanlıkta da hızlı oyun oynamanızı sağlar.Konfor Sağlayan Uzun Kablo

1,5 metrelik kablosu ile özgürce kullanabileceğiniz DEXIM KBL322 RGB gaming klavye, en aksiyonlu oyunlarda dahi hareket özgürlüğü sağlar. Bu sayede tam zamanında tepkiler verebilir, oyunun en kritik noktasında ekipman sorunu yaşamazsınız.

Uzun Tuş Ömrü Avantajı

Oyunseverler ve oyun profesyonelleri olan e-sporcular için tasarlanan DEXIM KBL322 RGB gaming klavye, 1 milyon tuş basım ömrü ile uzun süre kesintisiz kullanım avantajı sunar.

Kullanım Kolaylığı Sağlayan İdeal Boyutlar

43 santimetrelik eni ve 385 gram ağırlığı ile hemen her yerde konumlandırılabilir. Oyuncu masaları için ideal olan bu boyutlar, aynı zamanda kullanıcının doğru tuş kombinasyonlarına kolay erişimini sağlar.

Teknik Özellikler 

  • Dil: Türkçe Q
  • Tuş Basım Ömrü: 1 Milyon Baskı
  • Ağırlık: 385 Gram
  • Boyutlar: 437x26x16 mm
  • Kablo Uzunluğu: 1,5 Metre

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
KBL322 RGB GAMİNG KLAVYE
Üretim Yeri
Çin
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Sub Kategori
TDA
Marka
DEXIM
Henüz yorum yok