Dexim KBL322 RGB Gaming Klavye

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.03.2022
RENK

NETHOUSE BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Oyunculara Özel Tuş Tasarımı

Konforlu ve hızlı bir oyun deneyimi vadeden DEXIM KBL322 RGB gaming klavye, oyunculara özel olarak tasarlanmıştır. Yumuşak bir dokunma hissi sunan pürüzsüz tuş yüzeyi ve ideal tuş büyüklükleri ile konfor vadeder.

RGB Aydınlatma Avantajı

Arka aydınlatmalı RGB LED’ler sayesinde oyun atmosferini destekler. Tek tuşla açıp-kapatabileceğiniz bu aydınlatma, karanlıkta da hızlı oyun oynamanızı sağlar.Konfor Sağlayan Uzun Kablo

1,5 metrelik kablosu ile özgürce kullanabileceğiniz DEXIM KBL322 RGB gaming klavye, en aksiyonlu oyunlarda dahi hareket özgürlüğü sağlar. Bu sayede tam zamanında tepkiler verebilir, oyunun en kritik noktasında ekipman sorunu yaşamazsınız.

Uzun Tuş Ömrü Avantajı

Oyunseverler ve oyun profesyonelleri olan e-sporcular için tasarlanan DEXIM KBL322 RGB gaming klavye, 1 milyon tuş basım ömrü ile uzun süre kesintisiz kullanım avantajı sunar.

Kullanım Kolaylığı Sağlayan İdeal Boyutlar

43 santimetrelik eni ve 385 gram ağırlığı ile hemen her yerde konumlandırılabilir. Oyuncu masaları için ideal olan bu boyutlar, aynı zamanda kullanıcının doğru tuş kombinasyonlarına kolay erişimini sağlar.

Teknik Özellikler 

  • Dil: Türkçe Q
  • Tuş Basım Ömrü: 1 Milyon Baskı
  • Ağırlık: 385 Gram
  • Boyutlar: 437x26x16 mm
  • Kablo Uzunluğu: 1,5 Metre

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.