Concord 1.5 mt HDMI Kablo

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kusursuz Görüntü ve Ses Aktarımı

Son zamanlarda pek çok ekran kartı ve dizüstü bilgisayarda görmeye başladığımız HDMI çıkışı ile yüksek kaliteli ses ve görüntü iletebileceğiniz HDMI kablodur. Özellikle dizüstü bilgisayar ve televizyon arasında bağlantı sağlayabilirsiniz. HDMI kablo aynı zamanda 24bit ve 192 kHz kalitesinde 7.1 analog ses çıkışı da sağlayabilmektedir. Yüksek kaliteli HDMI kablo ile kusursuz görüntü ve sesin keyfini çıkarın.

Yüksek Netlikte Görüntünün Keyfini Yaşayın

HDMI kablo 17.28Gbps hıza varan veri transferini mümkün kılabilmek için yüksek kaliteli, oksijensiz saf bakır malzemeden üretilmiştir. HDMI kablo ile Full HD Blu-Ray filmlerinizi, playstation oyunlarınızı yüksek görüntü ve ses iletimi ile izleyip oynayabilir, çok yüksek çözünürlüklerde dijital tasarım yapabilirsiniz. HDMI kablo sunduğu 576MHz bant genişliği ile DTS-HD, True HD gibi yüksek ses standartlarında veri aktarımı ve video aktarımını kolayca mümkün kılmaktadır.


Altın Kaplama Uçlar İle Daima Yüksek Kalite

HDMI kablo yüksek iletkenlik gösteren altın kaplama uçlara ve iç bağlantı noktalarına sahiptir. Altın kaplama nem dolayısıyla oluşabilecek korozyon oluşumunu azaltır.

Modern Grafik Kartlarıyla Mükemmel Uyum

HDMI kablo, modern grafik kartları üzerinden birden fazla görüntü desteği ile daha geniş masaüstü, yüksek çözünürlüklerde oyun deneyimi ve dijital tasarım uygulamalarında mükemmel performans gösterir.

Dayanıklı Dış Kaplama

HDMI kablonun dış etkenlere karşı üst yüzeyinin dayanıklılığı yüksek yoğunluklu hasır kaplama ile sağlanmıştır. Kırılmalara ve darbelere karşı yüksek dayanıklılık gösterir.

Teknik Özellikler

  • Kablo: Üç şiltli oksijensiz bakır kablo. 
  • İletken: 99.99% oksijensiz bakır.  
  • Yalıtkan: Alüminyum folyo ve Köpük PE yalıtkan
  • HDMI Ethernet Kanalı (HEC): Bu teknoloji ile video, ses ve data sinyalleri tek bir HDMI kablo üzerinden iletilir. 

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.