Profilo CGA252XVTR 10 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

EXPLORE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SAN. TİC. A.Ş.-140081

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Silent Plus Motor ile Güçlendirilmiş Çamaşır Makinesi

Profilo’nun sunduğu teknolojilerden biri olan Silent Plus motor, makinenin sessiz ve aşınma olmadan çalışmasını sağlar. Bu sayede hem motor hem de cihazınız uzun ömürlü olur ve sürtünmesiz çalışma sistemi ile enerji tasarrufuna katkı sağlar.

Unutulan Çamaşırları yıkama Esnasında Ekleyin

Ekstra ekle fonksiyonu ile daha kullanışlı ve pratik hale getirilen çamaşır makinesi, çalışırken unuttuğunuz ya da sonradan çıkan kirlileri yıkamanıza olanak tanır. Böylece zaman ve enerjiden tasarruf sağlayabilir, ihtiyacınız olan çamaşırlara kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Express Yıkama Fonksiyonları

15 ve 30 dk ayarlı programlar sayesinde çok kirli olmayan ancak acil ihtiyaç duyduğunuz kıyafetlerinizin kısa sürede yıkanmasını sağlayabilirsiniz. Kısa süreli bir program olmasına rağmen etkili bir temizlik sunar ve küçük parçaları dahi elde yıkmanıza gerek bırakmaz.

Leke Uzmanı ile Derinlemesine Temizlik

İnatçı ve kalıcı lekeleri tanıyan Profilo çamaşır makinesi, kan, ter, çay ve yağ gibi temizlenmesi zor lekeler için özel programı otomatik ayarlar. Bu sayede lekesiz ve temiz çamaşırlara sahip olabilirsiniz.

Yeni Nesil Suda Bekletme Opsiyonu

Geleneksel suda bekletme yöntemini yeni teknolojilerle sunan Profilo, çamaşır makinelerine eklediği bu opsiyon ile az enerji harcayarak derinlemesine temizlik elde etmenize yardımcı olur. En inatçı lekeler dahi belirli ısıda su içinde bekletildiği için zahmetsiz  yumuşar ve yıkama işlemi daha başarılı gerçekleşir.

Zahmetsiz Tambur Temizliği

Özel programlardan biri olan tambur temizleme fonksiyonu, makinenin ömrünü uzatır ve her zaman temiz çamaşırlar elde etmenize yardımcı olur.

Geniş Kapasitesi ile Yorgan Yıkama özelliği

Oldukça ağır ve su çekme kapasitesi yüksek olan yorganlarınızı pratik bir şekilde temizleyen çamaşır makinesi sizi büyük bir zahmetten kurtarır ve yorganlarınızı her zaman temiz kullanmanızı sağlar.

Köpük Tarama Sistemi ile İyi Durulanmış Çamaşırlar

Yıkanacak çamaşır ve tekstil için gereğinden fazla deterjan eklendiğinde tamamen durulanmayabilir. Bu sebeple çamaşır makinesinde bulunan köpük tarama sistemi ve köpük ut-uyarı sistemi bulunur. Makine köpük uyarısı verdiğinde ekstra durulama programına basarak çamaşırların deterjan ve köpükten arındırılmasını sağlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Kullanım Tipi: Solo
 • Tambur Hacmi: 68 lt
 • Yıkama Kapasitesi: 10 kg
 • Maksimum Sıkma Devri: 1200 Devir
 • Enerji Sınıfı (A-G): C
 • Enerji Sınıfı: A+++
 • Yıkama Sesi: 48 dB
 • Sıkma Sesi: 72 dB
 • Motor Türü: iQDrive Motor
 • Köpük Tarama: Var
 • Devir Sayısı Seçme: Var
 • Yükseklik: 845 mm
 • Genişlik: 597 mm
 • Derinlik: 588 mm
 • Ağırlık: 71.8 kg

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.