​Yepyeni beyaz eşyanızın güvenle kurulması ve garanti şartların​ın geçerli olması için, kurulum yetkili servis tarafından yapılmalıdır.
İrtibat numarası: ​ 444 77 11‘dir.

Samsung RT62K7040WW/TR Twincooling Plus Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

TEVFİK ELEKTRONİK MEDİKAL OTOM. OTO KİR.DY.TÜK.ML.SAN.TİC.LT

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yiyecekleri Daha Uzun Süre Taze Tutan Teknoloji

Samsung tarafından geliştirilen Twin Cooling Plus teknolojisi sayesinde dolap içindeki nemlilik %30 seviyesinden % 70'e yükselir. Bu sayede dolap içindeki yiyecekler çok daha uzun süre tazeliğini korur.

Orijinal Tadını ve Kokusunu Koruyan Yiyecekler

Twin Cooling Plus teknolojisi, her bir bölmenin ayrı ayrı soğumasını sağlayarak donmuş gıdalarda sık karşılaşılan kötü koku ve tat kaybı gibi sorunların yaşanmasının önüne geçer. Böylece Samsung buzdolabında donan yiyecekler her zaman kokusunu ve lezzetini korur.

Ultra Geniş Saklama Alanı Soyunan Tasarım

SpaceMax teknolojisi, dolabın boyutunu değiştirmeden iç haznenin genişlemesini sağlayarak daha fazla saklama alanı sunar. Bu özelliği ile kalabalık ailelerin dahi haftalık gıdalarını saklayabilen Samsung buzdolabı, toplu gıda alışverişi yapanlara kolaylık sağlar.

Farklı Çalışma Modları ile Maksimum Performans

Klasik buzdolabı, enerji tasarrufu, dondurucu, tatil ve mini dondurucu modu olmak üzere 5 farklı çalışma modu sunar. Bu sayede buzdolabınızdan farklı şekillerde faydalanabilir, gıdalarınızın tazeliğini mümkün olan en ideal şekilde koruyabilirsiniz.

Hızlı Soğutma ve Dondurma Sağlayan Fonksiyon

Tek bir dokunuş ile devreye giren Power Cool modu, gıdaların ve içeceklerin hızlı soğumasını sağlarken, Power Freeze ise gıdaları kısa sürede dondurmasının yanı sıra buz da yapar.

Daha Sessiz Çalışma Avantajı

En yoğun kullanım sağlayan modda dahi maksimum 41 dB ses seviyesine ulaşan sessiz çalışma prensibi sayesinde kullanıcılara ve çevreye rahatsızlık vermez.

Az Enerji ile Uzun Süre Çalışma Prensibi

Dijital Inverter teknolojisi ile otomatik olarak atanan 7 farklı soğutma seviyesi sayesinde az enerji ile uzun süre yüksek performans gösterir. Bu teknoloji, motorun yıpranmasının da önüne geçer.

Çıkarılabilir Taze Gıda Saklama Çekmecesi

Mezeler ve salatalar başta olmak üzere taze hazırlanmış gıdaları optimum ısıda muhafaza eden taze gıda saklama haznesi, yiyecekleri zahmetsizce saklama ve direkt servis etme olanağı sunar.

Teknik Özellikler

  • Buzdolabı Tipi: Üstten Donduruculu
  • Soğutma Sistemi: No Frost
  • Enerji Sınıfı: A+
  • Yıllık Enerji Tüketimi: 400 kWh
  • Ses Seviyesi: 41 dB
  • Soğutucu Net Hacmi: 459 Lt
  • Dondurucu Net Hacmi: 161 Lt
  • Toplam Net Hacim: 620 Lt
  • Buzmatik: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.