Twin Robotik Sanat Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Geniş Kapsamlı

Bir çocuğa sanat projeleri ve robotik teknolojilerin temellerini kavraması için gerekli tüm materyalleri sunar. Set içeriği boya kitleri, kalemler, damlalıklar, benham diskleri ve daha birçok sanat malzemesiyle desteklenmiştir.

Sınırsız Projeler

Set içerisinde sunulan örnek projelere ek olarak çocukların kendi benzersiz sanat eserlerini tasarlamaları ve projelerini geliştirmeleri teşvik edilir. Tasarlanan eserler ve yapılabilecek projeler sadece çocukların hayal gücüyle sınırlıdır.

Hızlı Başlangıç

Çocuklar, Twinner mobil uygulaması ve kullanma kılavuzuyla en hızlı şekilde kendi sanat eserlerini tasarlamaya ve projelerini yaratmaya giriş yaparlar. Robotik Sanat setinin modülleri LEGO parçalarıyla uyumlu şekilde üretilmiştir, böylece yaratıcı deneyler kolay tasarlanabilir.

Yüksek hayal Gücü

Çocukların hayal gücünü ve sanat kabiliyetlerini geliştirmek, sanatı bilimin temelleri ile buluşturmaları için tasarlanan STEM Eğitim setidir. Çocuklar el sanatları malzemeleri ve robotik modülleriyle kendi sanat eserlerini tasarlamaya ve robotik projelerini inşa etmeye başlayabilirler.

Teknik Özellikler

Yaş Grubu: 5-10 Yaş

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TWİN ROBOTİK SANAT SETİ
Üretim Yeri
Türkiye
Yaş Grubu
+8
Güç (w)
BELİRTİLMEMİŞ
Garanti Süresi
2 YIL
Ana Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Orıjınal Renk
RENKLİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
TWIN
Henüz yorum yok