Ventoso V5 Exclusive IONIC Profesyonel Fön Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ENTER DİJİTAL MEDYAİLETİŞİM REKLAM VE PAZARLAMA LTD.ŞTİ.-132458

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

TÜV Sertifikalı ION Jeneratörü

Sertifikalı iyon teknolojisine sahip Ventoso fön makinesi, saça 10 cm mesafeden kullanıldığında ortama 20 milyon/cm3 negatif iyon yayar ve etkili bir şekilde statik elektriği önler.

Saçlarda Negatif ION Etkisi

V5 Exclusive, hava akımıyla birlikte sağladığı negatif yüklü iyonlarla havada bulunan pozitif iyonları nötrleştirir. Bu sayede saç tellerinizin yıpranmasını ve bakımsız görünmesini önler.

Saçlarda Yüzey Gerilimini Önleyen ION

Pozitif iyonlar, saçlarda elektriklenmeye ve saç tellerinin mat görünmesine sebep olur. V5 Exclusive iyonları ise buna sebep olan iyonları etkili bir şekilde yok ederek saçlarınızın parlamasına ve canlı görünmesine yardımcı olur.

Kuaför Dostu Sessiz Tasarım

Motorun bulunduğu ve hava çıkışının olduğu kısım, özel huni tasarımına sahiptir. Böylece fön makinesinin çalışırken çıkardığı sesin bir kısmı içeri hapsolur ve oldukça sessiz çalışır. Sadece 63 dB ses seviyesi ile güzellik salonlarında ve profesyoneller için oldukça kullanışlıdır.

Turbo Güç Sağlayan Motor Teknolojisi

Yüksek devirli profesyonel AC motor ile istenen sıcaklığa saniyeler içerisinde ulaşır ve güçlü hava akışı sağlayarak saçlarınızı etkili bir şekilde kurutur ve şekillendirmenize yardımcı olur.

Isı Korumalı Gövde ile Güvenli Kullanım

Profesyonel fön makinesi, çift katmandan oluşan gövde tasarımına sahiptir. Bu katmanlar cihazda izolasyon görevi görerek fazla ısınmasını ve sıcaklığın dış yüzeye yansımasını önler. Bu sayede uzun süreli kullanımlarda dahi rahatça kullanabilirsiniz.

Anında Isı Değiştirme Fonksiyonu

Cihaz üzerinde toplam 4 ısı ve 2 hız ayarı bulunur. Maksimum 130o dereceye çıkan sıcaklığı tek tuşla soğuk ayara getirerek saçınıza verdiğiniz şeklin daha kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz.

Filtre Temizliği ile Uzun Ömürlü Kullanım

Fön makinesinin arka tarafında bulunan ve tozları filtreleyerek temiz bir hava akımı sağlayan cihaz filtresi, çıkarılabilir ve temizlenebilir özelliktedir. Böylece filtrenizi belirli aralıklarla temizleyip cihazdan çıkan havanın temiz kalmasını sağlayabilir, cihazınızın daha uzun süre verimli bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Güç: 2500 W
  • Hız Ayarı: 2 Kademe
  • Isı Ayarı: 4 Kademe
  • İyon: Var
  • Kullanım Tipi: Profesyonel
  • Profesyonel AC Motor: Var
  • Soğuk Hava: Var
  • Ses seviyesi: 63 dB
  • Ağırlık: 550 g
  • Kablo uzunluğu: 3 m

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
VENTOSO V5 EXCLUSİVE IONİC PROFESYONEL FÖN MAKİNESİ
Üretim Yeri
Türkiye
Güç (w)
2500 W
Hız Ayarı
VAR
Sıcaklık Seviyesi
VAR
Soğuk Hava Üfleme
VAR
Motor Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
İyon Özelliği
BELİRTİLMEMİŞ
Garanti Süresi
2 YIL
Ana Renk
MAVİ
Renk
MAVİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
VENTOSO
Henüz yorum yok