Valera Swiss Silent Jet 8600 İonic SXJ 8600 2400W Pro Saç Kurutma Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Performanslı Hızlı Kurutma

Swiss Silent Jet 8600 ionic Saç Kurutma Makinesi, Yüksek performanslı ve sessiz 2400W AC- performans gücünde motor, 6 ısı ve hız ayarı, soğuk hava üfleme fonksiyonu ile saçlarınızı istediğiniz şekilde şekillendirebilirsiniz. Akıllı hava akım teknolojisi ile %35 daha hızlı kurutur.

İyonik Özelliği

İyonik özelliği ile saçlarınızın kabarmaması içinde bir filtre içerir. İyon filtresi, saçınızın kabarmasını ya da elektriklenmesini engeller, saçlarınız daha canlı ve parlak görünür. Ayrıca biri Touch Me özellikli kullanım esnasında dışı ısınmayan 7,5 cm uzunluğunda, diğeri ise 6,0 cm uzunluğunda 2 adet şekillendirme başlığı ile mükemmel fön çekebilir, her zaman şık saç modellerini yakalayabilirsiniz.

Dolaşmaz, Kırılmaz Kablo Teknolojisi

Rotocord özellikli 3m SuperFlex kablo sayesinde asla dolaşmaz, kırılmaz. Asma kancası bulunan makinenin kablosunu dolamak ve toparlamak da oldukça basit olarak tasarlanmıştır. Özel dalga sarım rezistans ile maksimum emniyet sağlar.

Ultra Sessiz Çalışma

Benzersiz bir sessiz çalışma prensibine sahip olan makine, rahatsız edici gürültüler ortaya çıkarmaz. 65 dB seste çalışan makine, benzerlerine oranla ultra sessiz çalışma özelliğine sahiptir.

Kolay Temizleme

Swiss Silent Jet 8600 ionic, çıkarılabilir filtre ve kapaklarla desteklenmiştir. Kolay temizlik için çıkarılabilir metal arka kapağını çıkarmanız yeterlidir. Böylelikle kolay ve her an hijyene ulaşmanızı pratik bir şekilde destekler.

Genel Özellikler

Soğuk hava üfleme fonksiyonu

Çıkarılabilir metal arka filtre

Ses Seviyesi :65dB 

2 adet şekillendirme başlığı 

Hacim difüzörü

Kablosuz ağırlık: 560g

Asma halkası

3m SuperFlex dolaşmayan kablo

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
VALERA SWİSS SİLENT JET 8600 IONİC SXJ 8600 2400W PRO SAÇ KURUTMA MAKİNESİ
Üretim Yeri
İsviçre
Güç (w)
2400 W
Hız Ayarı
3 KADEME
Sıcaklık Seviyesi
VAR
Soğuk Hava Üfleme
VAR
Motor Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Ana Renk
GRİ
Renk
GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
Valera
Henüz yorum yok