Remington D3010 E51 Power Dry 2000 W İyonlu Saç Kurutma Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Güçlü Motor

2000 W motor gücüne sahip cihaz, profesyonel işlemler için üretilmiştir. Üstün motor gücü ve yüksek performansı sayesinde evde profesyonel etki yaşamak isteyen kişilerce de kullanımı uygundur.

Dar Başlık

Saç kurutma işlemlerinin hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için tasarlanan dar başlık özelliği sayesinde ısı, belirli bir bölgede yoğunlaştırılır. Bu sayede saç kurutma işlemi oldukça hızlı bir şekilde sonuçlandırılır. Bunun yanı sıra saçın bazı noktalarında hareketlilik ve hacim kazandırır.

Isı Ve Hız Kademesi

Saça yapılacak farklı şekillendirme işlemlerinde ihtiyaç duyulan farklı ısı ve hız kademeleri göz önünde bulundurularak tasarlanmış 2 farklı hız ve ısı kademesi bulunmaktadır. Bu sayede yapacağınız işleme en uygun kademeyi seçerek, kısa zamanda kusursuz şekiller elde edebilirsiniz..

Özellikler

  • Fön başlığı
  • Asma halkası
  • Soğuk hava üfleme
  • Güçlü 2000 Watt
  • 3 ısı / 2 hız ayarı
  • Kolay temizleme için çıkartılabilir arka ızgara
  • Eşit ısı dağılımı ve elektriklenmeyen saçlar için Seramik İyonik ızgara
  • Eko ayar  Saç kurutma makinesini orta ısıda kullanmak, yüksek ısıda kullanmaktan daha fazla enerji tasarrufu sağlar.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Ürün Özellikleri
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.