Goldmaster GM-8109 Zuma Islak ve Kuru Erkek Bakım Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ÖZ İLKE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

GM-8109 Zuma Islak ve Kuru Erkek Bakım Seti

Bambaşka bir deneyim yaşayan kullanıcılar son teknolojisi sayesinde tıraş makinesi ıslak veya kuru ciltlerinde kusursuz bir şekilde kullanabilir. Tüm vücudun kıvrımlarını en iyi şekilde algılayan başlığı güvenilir bir deneyim yaşatır.

Kablosuz Uzun Süreli Kullanım

Yaklaşık 2 saat içerisinde full şarj olan tıraş makinesi kullanıcıların pratik bir şekilde kullanımına oldukça uygundur. Tek şarjda 60 dakika kablosuz kullanım sağlar. Tek başına birden fazla işlevi gerçekleştiren yenilikçi özellikleri sayesinde kişisel bakım rutinini en iyi şekilde tamamlar.

Gösterge Durumu

Kullanıcılar tıraş makinesinin şarj durumunu cihaz üzerinde bulunan gösterge üzerinden konforlu bir şekilde gözlemleyebilir. Ürünün şarjı azaldığı zaman gücü ilk andaki gibi devam ederek profesyonel bir hizmet sağlanmış olur.

Aparat Takımı

Bakım setinde bulunan farklı aparatlar sayesinde kullanıcılar sakal, saç, burun kılı veya özel bölgelerin temizliğini kusursuz bir şekilde gerçekleştirir. Birçok işlemi yapabilme özelliğine sahip keskin bıçaklar güvenle kullanılır.

Islak/Kuru Kullanım

GM-8109 Zuma'nın son teknolojisi sayesinde tıraş makinesi ıslak veya kuru ciltlerinde kusursuz bir şekilde kullanabilir. Tüm vücudun kıvrımlarını en iyi şekilde algılayan başlığı güvenilir bir deneyim yaşatır.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Türkiye
Güç (w)
6
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
GOLDMASTER GM-8109 ZUMA ISLAK VE KURU ERKEK BAKIM SETİ
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
SİYAH
Marka
GOLDMASTER
Henüz yorum yok