Medisana IPL 840 Epilasyon Aleti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.07.2022
RENK

KİDEGA ELEKTRONİK TİCARET VE YAYINCILIK ANONİM ŞİRKETİ-130145

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Medisana Epilasyon Cihazı

Medisana IPL 840 epilasyon cihazı, vücudun birçok bölgesinde bulunan tüylerin alınmasını ve tekrar çıkmasını minimuma indirmesini sağlar. Epilasyon cihazının başlığı, 100.000 atım kapasitesi ile uzun ömürlü kullanıma imkân tanır; böylece ev konforunda uzun süre kullanabileceğiniz lazer epilasyon ayrıcalığını elde edebilirsiniz.

Otomatik Ten Rengi Sensörü

Epilasyon cihazı, otomatik olarak ten rengini algılayan sensörlere sahiptir. Bu sensörler sayesinde cilt bölgesinin epilasyona uygunluk durumu hakkında bilgi edinilir ve bölge, işleme uygun değilse uygulama yapılmaz.

Çoklu Uygulama Alanı

Yüz,kol,bacak,koltuk altı,bikini bölgesi ve sırt bölgelerine uygulanabilen Medisana IPL 840; kompakt tasarımı sayesinde her bir bölge için ideal kullanım imkânı sunar.

Entegre UV Filtresi

Epilasyon cihazına entegre edilmiş olan UV koruması sayesinde lazer uygulama sırasında zararlı UV ışınlarına karşı koruma sağlar. Böylece çok daha güvenli bir lazer epilasyon işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Hafif ve Modern Tasarım

Medisana IPL 840 epilasyon cihazı, minimal ölçüleri ve ağırlığı sayesinde her yere kolaylıkla taşınabilir. Ayrıca tasarım, on/off tuşu ile pratik bir yön kazanarak daha hızlı ve rahat bir kullanıma da olanak tanır.

Cilt Tipi Uyumluluk

1-7 cilt tiplerine uyumlu olan Medisana IPL epilasyon cihazı, siyah tüylerde çok daha etkili bir performans sergiler. Evinizin rahatlığında profesyonele en yakın lazer epilasyon etkisi için Medisana IPL 840 modeli, güvenle tercih edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Model: IPL 840
  • Ürün: Epilasyon Cihazı
  • Kullanım Tipi: Kablosuz
  • Başlık Atım Sayısı: 100000
  • Kullanım Alanı: Yüz, Kol, Bacak, Koltuk Altı, Bikini Bölgesi ve Sırt
  • Ten Rengi Sensörü: Otomatik 6 Çeşit
  • Cilt Temas Sensörü: Var
  • Entegre UV Filtresi: Var
  • Işık Alanı: 2,7 cm²
  • Dalga Boyu: 470 - 1200 nm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Ürün Özellikleri
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.