Oral-B Vitality D100 Beşiktaş Serisi Şarj Edilebilir Diş Fırçası

5,0
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Oral-B Kalitesi ile Parlak Bir Gülüş

Dünya çapında diş hekimlerinin kullandığı Oral-B, Beşiktaş’a gönül veren taraftarlara özel serisiyle karşınızda! Manuel bir diş fırçası ile karşılaştırıldığında daha üstün temizlik sunan ürün, dişlerinizin sağlıklı ve pırıl pırıl olmasına katkıda bulunur.

İki Boyutlu Döngü

Oral-B Vitality D100 Beşiktaş serisi şarj edilebilir diş fırçası, plakların temizlenmesini sağlar. Sallama ve dönme hareketleri yapabilen iki boyutlu temizlik döngüsü ile dikkat çeken ürün, üstün temizleme gücü vadeder. Diş sağlığınızı hatırı sayılır seviyede koruyan ürün, dört dörtlük kullanıcı deneyimi yaratır. Fırça, kişisel temizliğine önem veren kullanıcılardan tam not alır.

Profesyonel Araçlardan İlham Alan Tasarım

Beşiktaş serisi şarjlı diş fırçasının diş hekimlerinin kullandığı profesyonel araçlardan esinlenilen işlevsel tasarımı, her bir dişi çevreleyerek çok yönlü bir temizlik sunar. İki boyutlu temizleme hareketine sahip cihaz, diş ve diş etlerinizdeki yemek artıklarını ortadan kaldırır. Düzenli kullanıldığında tertemiz ve parlak bir gülüşe sahip olmanıza yardımcı olan ürün, diş hekimlerinin de ilk tercihleri arasında yer alır.

Pro Zamanlama Fonksiyonu

Oral-B Vitality D100 iki boyutlu diş fırçası pro zamanlama fonksiyonunu bünyesinde barındırır. Modelin sapında bulunan zamanlayıcı sizi ağzınızın farklı bölümlerine geçmeniz amacıyla 30 saniyede bir uyarır. Cihaz, ayrıca tavsiye edilen diş fırçalama süresi iki dakikayı aştığınızda da sizi titreşim yoluyla bilgilendirir. 

Fırça Başlıkları ile Üst Düzey Uyum

Şarjlı diş fırçası gelişmiş tasarımı sayesinde tüm Oral-B yedek fırça başlıkları ile uyumlu biçimde kullanılabilir. Günlük temizlik için biçilmiş kaftan niteliğindeki cihaz, inovasyon ve Ar-Ge çalışmalarıyla ön plana çıkan Oral-B’nin ürettiği yedek başlıklar aracılığıyla uzun ömürlü kullanıcı deneyimi sunar. 

Gelişmiş Paket İçeriği

Oral-B Vitality D100 gelişmiş paket içeriğiyle diş bakımınıza özen göstermenizi kolaylaştırır. Ürünün paket içeriğinde şarj fişi ve şarj etme standı da bulunur. Prize yakın yerlere rahatlıkla konumlandırabileceğiniz ve şarj edebileceğiniz D100’ü seyahatlerinizde yanınıza da alabilirsiniz. Ürünün şarjlı kullanım süresi beklentilerinize tam anlamıyla cevap verir. 


Ergonomik Kullanım Avantajı

Ergonomik tasarım, Oral-B Vitality D100 diş fırçasının öne çıkan özelliklerinden biridir. Eli yormayan hafif yapısıyla farklı fırça hareketlerini rahatça gerçekleştirmenize izin veren cihaz banyoların demirbaş ekipmanlarından biridir. Dayanıklı materyallerden üretilen üründen maksimum verim elde etmek için fırça başlıklarını üç dört ayda bir değiştirmeniz önerilir.

Beşiktaş Aşkınızı Yansıtır

Siyah beyazlı renklere gönül veren milyonlar, kişisel yaşam alanlarını takımlarının logoları ve renkleriyle donatmak ister. Oral-B Vitality D100 Beşiktaş serisi şarj edilebilir diş fırçası, kara kartala olan sevginizi yansıtan dört gövde çıkartmasına sahiptir. Ürünün gövdesindeki çıkartmayı dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. 

Teknik Özellikler 

  • Marka: Oral-B
  • Seri: Vitality D100
  • Alt seri: Beşiktaş
  • Ürün tipi: Şarjlı diş fırçası
  • Kullanıcı tipi: Yetişkin
  • Mod sayısı: 1
  • Başlık sayısı: 1
  • Şarjlı kullanım süresi: 7 gün
  • Zamanlayıcı: Var
  • Gövde çıkartması: Var


Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
D100 VITALITY BESIKTAS OZEL SERI SARJ EDILEBILIR DIS FIRCASI
Üretim Yeri
Almanya
Şarj Süresi
DİĞER
Hız Ayarı
VAR
Materyal
PLASTİK
Garanti Süresi
2 YIL
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
ORAL B

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
1 kere puanlandı