Trust GXT322 Carus Oyun Kulaklığı

5,0
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yoğun Oyun Seansları İçin Konforlu Kulak Pedleri

GXT 322 ile oyununuzu bir sonraki aşamaya taşıyın! Bilgisayar Oyunları için özel olarak yapılan dinamik kulaklık, delikli kulak pedleri, esnek mikrofonu ve güçlü basları ile en sevdiğiniz oyunlar için mükemmeldir.

Derin Bas Özelliği İle Güçlü Ses

Oyunlardaki ileri ses kalitesi gün geçtikçe daha önemli hale geliyor. GXT 322, derin basları olan üstün ses kalitesiyle oyununuzu bir sonraki seviyeye taşır. Muhteşem ses ile her küçük detay duyulabilir.

Rahat Tasarım

GXT 322, rahat, delikli kulak pedleri ile uzun ve yoğun oyun seansları için tasarlanmıştır. Kulak pedleri kulaklarınızı mükemmel şekilde sarar ve arkadaşlarınızla birlikte ya da onlara karşı bir savaş verirken herhangi bir sesin oyununuzu bölmesini engeller. Kulaklığı masaüstü ya da dizüstü oyun bilgisayarında kullanmanız fark etmeksizin 3,5 mm jak, kulaklığı bilgisayara bağlamak için idealdir.

Esnek Mikrofon

GXT 322 Dinamik Kulaklık, arkadaşlarınızla konuşurken sizin sesinizi kolayca seçen bir mikrofon özelliği ile ön plana çıkar. Mikrofonu, sizin için en iyi olan konuma getirebilirsiniz. Önemli bir savaşın ortasında takım arkadaşlarınızla konuşurken tek kelime bile kaçmayacak!

Özellikler

  • Amaç : PC/Oyunlar
  • Ürün tipi : Kulaklık
  • Bağlantı teknolojisi : Kablolu
  • Desteklenen Windows çalışma sistemleri : Windows 10 Education, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows Vista Business, Windows Vista Business x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64

Genel Özellikler

Kulaklık Tipi
Stereo
Kullanım Tipi
Kulak üstü
Mikrofon
Var
Frekans Aralığı
20Hz - 20KHz
Kablo Uzunluğu
2 m

Bağlantılar

Bluetooth
Yok

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı
Kablolu
Bağlantı Tipi
3.5 mm

Toplam 2 yorum
Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (2 kere puanlandı)
Tasarım
5,0
Tasarım & İşlevsellik
5,0
Kullanım Kolaylığı
5,0
Uyumluluk
5,0
Özellikler
5,0
Ürün Özellikleri
5,0