Snopy SN 8800 Gametime RGB Işıklı PC USB 3,5 MM PS4-XBOX Gaming Mikrofonlu Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
30dan az ürün kalmıştır
RENK

TEKZA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ-141505

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Göze Hoş Gelen Şık Tasarım

Kulak üstü kulaklık modelleri arasında kendine önemli bir yer edinen Snopy SN-8800 Gametime, ses kalitesi ile olduğu kadar görünümüyle de beğeni toplar. Siyah ağırlıklı bir temaya sahip olan model, RGB ledleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarır.

Konforlu Kulak Pedleri ve Kafa Bandı

Aranılan pek çok özelliği bir araya getiren Snopy SN-8800 Gametime, fiziksel özellikleri sayesinde kullanıcıları konforlu bir deneyimle buluşturur. Ayarlanabilir kafa bandı, ürünün geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından kullanılabilmesini sağlar. Yumuşak dolgulu kulaklık pedleri ise uzun süreli kullanımda rahat hissettiğiniz bir süreç ortaya koyar. Üstelik kulak pedleri kulağınızı tamamen sararak dış seslerin azaltır ve odaklanmanızı kolaylaştırır.

Gelişmiş Sürücü ile Etkileyici Ses Performansı

Snopy SN-8800 Gametime kablolu kulaklık modeli, içerisinde bulunan 40 mm sürücü ile beklentilerin ötesinde bir performans sunar. Dengeli ses profili ile dikkat çeken model; bas, tiz ve midlerin birbirinin önüne geçmesini engeller. Böylelikle sesleri size tüm detaylarıyla ulaştırır. 111 dB ses hassasiyeti ve 30 mW gücü ise tatmin edici bir deneyim sunar.

Kristal Netliğinde Ses İleten Yönlendirilebilir Mikrofon

Oyun severlerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda üretilen Snopy SN-8800 Gametime kulaklık modelinin üzerinde yönlendirmeye uygun bir mikrofon bulunur. Yüksek hassasiyete sahip mikrofon, sesinizi karşı tarafa kristal berraklığında iletir. Üstelik yönlendirilebilir yapısı kullanmadığınızda dikkatinizi dağıtmasını engeller. Bu sayede sorun yaşamadan takım arkadaşlarınızla birlikte hareket edebilir, rakiplerinizi kolayca alt edebilirsiniz.

Hareket Alanını Genişleten Uzun Kablo

Snopy SN-8800 Gametime 2.2 metrelik oldukça uzun bir kabloya sahiptir. Kablo uzunluğu oyun severlerin hareket alanını genişletip daha rahat hareket edebilmelerine yardımcı olur.

Dayanıklı Plastik Malzeme

Snopy SN-8800 Gametime yapımında kullanılan malzemelerle darbelere karşı dirençli bir profil çizer. Ürünün yapımında tercih edilen plastik ağırlıklı malzemeler, esnek ve dayanıklı yapıları sayesinde uzun bir kullanım ömrünü beraberinde getirir.

Pratik Ses Kontrolü

Bütüncül bir yaklaşımla tasarlanan Snopy SN-8800 Gametime, üzerinde yer alan kontrol tuşları sayesinde ses ayarlarını hızlı bir şekilde yapabilmenizi sağlar. Pratik kullanım şekli zaman kazanmanıza yardımcı olurken dikkat dağınıklığının da önüne geçer.

Teknik Özellikler

  • Model: SN-8800 Gametime
  • Malzeme: Plastik
  • Mikrofon: Var
  • Kulaklık Tipi: Kulak Üstü
  • Sürücü: 40 mm
  • Kablo Uzunluğu: 2.2- m
  • Konnektör Türü: 3.5 mm
  • Konnektör Tipi: Düz Tip Jak 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SNOPY SN 8800 GAMETİME RGB IŞIKLI PC USB 3,5 MM PS4-XBOX GAMİNG MİKROFONLU KULAKLIK
Üretim Yeri
Çin
Kulaklık Tipi
KULAK ÜSTÜ
Kulaklık Girişi
BELİRTİLMEMİŞ
Ses Yalıtım Özelliği
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
SNOPY
Henüz yorum yok