Lunatic Combative Full RGB 7.1 USB Surround Mikrofonlu Oyuncu Kulak Üstü Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TEKZA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ-141505

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Lunatic Combative Gaming Kulaklık

Combative oyuncu kulaklığı, etkileyici ve ekstra soft tasarımı ile yenilikçi ses teknolojisine sahip optimum kalitede bir aksesuardır. Dinleme ve konuşma ses deneyimlerinin akıcı şekilde ilerlemesi için üstün bir donanıma sahiptir.

Gelişmiş Mikrofon Desteği

Mikrofon desteği sağlanan Lunatic Combative kulak üstü kulaklık, oyun sırasında kaliteli ve berrak bir konuşma yapabilmeyi mümkün kılar. Gelişmiş hassasiyet dengesi sayesinde düşük ses seviyelerini dahi yüksek netlikte iletir ve akıcı bir iletişim kurmaya destek olur.

FULL RGB Aydınlatma Efekti

Lunatic gaming kulaklık, FULL RGB efekti ile oyun serüvenlerine hareket kazandırarak daha keyifli ve heyecanlı bir deneyim elde etmeyi kolaylaştırır. Kulaklığı kaplayan renkli ışık efektleri ile dinamik bir oyun serüvenine daha kolay ulaşabilirsiniz.

Ekstra Soft Malzeme

Kulak üstü oyuncu kulaklığı, uzun saatler boyunca kullanıldığında dahî konfor sunması için oldukça yumuşak materyallerden oluşur. Kulak yastıklarının ekstra hafif ve soft yapısı sayesinde rahat bir deneyim sunar.

Gürültü Önleyici

Combative gaming kulaklık, gürültü önleyici fonksiyonu sayesinde yalnızca oyuna odaklanmanızı kolaylaştırarak profesyonel oyunculuk kariyerinde daha emin adımlarla ilerlemeniz için destek olur.

Surround Ses Performansı

Lunatic Combative oyuncu kulaklık, sahip olduğu 7.1 Surround ses teknolojisi ile profesyonel özellik kazandırılan oyuncu kulaklığı ile tüm yönlerden gelen sesleri, daha net ve hassas bir şekilde duyabilirsiniz.

Üstün Kaliteli Donanım

Oyuncu kulaklık, birinci sınıf kaliteye sahip materyallerden üretilmiştir. Bu sayede uzun yıllar boyunca bu profesyonel deneyimi sürdürebilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Marka: Lunatic
 • Model: Combative
 • Ürün Tipi: Oyuncu Kulak Üstü Kulaklık
 • Ses Teknolojisi: 7.1 Surround
 • Aydınlatma Efekti: Full RGB
 • Bağlantı Şekli: USB
 • Mikrofon: Var
 • Gürültü Önleyici: Var
 • Ses Kontrolü: Var
 • Ses Özelliği: Stereo
 • Malzeme: PU

Genel Özellikler

Kulaklık Tipi
Kulak Üstü

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Kablolu

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.