Lenovo Lecoo HT105 3.5mm Jacklı Mikrofonlu Kulak İçi Gaming Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TEKNOSTORE ELEKTRONİK TİCARET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ-147607

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Şık ve Sağlam Tasarım

Kulağınıza daha konforlu bir şekilde oturması için tasarlanmış kulak içi kulaklık artık tüm sesleri duymanıza yardımcı olur ve oyunlarınızı daha eğlenceli bir hale getirir. Bağlantı kopukluğunu minimum seviyeye indirebilecek örgün desenli kablo yapısı sizlere daha çok güven sağlayacaktır.

Tasarım Harikası

PC ve mobil cihazlar için tasarlanmış Gaming kulak içi kulaklık ile oyun esnasında takımız ile daha sağlıklı bir iletişim kurabilme imkanı sizin elinizde oyun ile bütünleşmeniz için tasarlanmış Lecoo HT105

Kontrol Sizde

Lenovo Lecoo HT105 3.5mm Jacklı Mikrofonlu Kulak İçi Gaming Kulaklık, oldukça şık bir görünüme sahip olmasıyla birlikte kulağa rahatlıkla oturan uyumlu silikon tasarıma sahiptir. Ayrıca içinden çıkan farklı boyutlardaki silikonlardan kulağınıza en uygununu takabilir ve kullanım rahatlığının keyfini çıkartabilirsiniz. Oyun oynarken, spor yaparken, yürürken rahatlıkla kullanabilirsiniz. Üzerinde bulunan kaydırmalı kontrol tuşu ile tek hareketle ses ayarı yapabilirsiniz.

Tek Bir Hareket Yeterli

Oyun içi veya günlük kullanımınızda ses seviyesini minimumdan max seviyeye çıkarabilmek için kızaklı ses açma kapama özelliği sayesinde tek bir hareket yeterli olacaktır. Çıkarılabilen mikrofonu sayesinde günlük yaşam hayatınıza da bile kullanabileceğiniz bir kulaklık. Oyun esnasında oyunun coşkusunu katlayan ses kalitesi ile detaylara dikkat etmenizi ve daha keyifli bir zaman geçirmenize yardımcı olur.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LENOVO LECOO HT105 3.5MM JACKLI MİKROFONLU KULAK İÇİ GAMİNG KULAKLIK
Üretim Yeri
Çin
Kulaklık Tipi
KULAK İÇİ
Kulaklık Girişi
BELİRTİLMEMİŞ
Ses Yalıtım Özelliği
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
LENOVO
Henüz yorum yok