CORSAIR CA-9011208-EU Void Elite Stereo Kablolu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı

5,0
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Corsair Void Elite Stereo ile Tüm Aksiyonu Duyun

Corsair Void Elite Stereo, oyun içinde rekabet avantajını ele geçirmeniz için tasarlanır. Gelişmiş ses sürücüleri, konforlu tasarım detayları ve üst düzey teknolojisiyle dikkat çeken kulaklık, dört dörtlük bir kullanıcı deneyimi sunar.


Eşsiz Ses Deneyimi

20 Hz ile 30,000 Hz geniş ses frekansı aralığı ile stüdyo kalitesinde ses deneyimine imza atan model, en hafif ayak seslerinden en şiddetli patlamalara kadar her şeyi duymanızı sağlar. Gerçek zamanlı ses performansı ile kendinizi oyunun içinde hissettiren ürün yardımıyla çevresel sesler kolaylıkla ayırt edilebilir.


Konforlu Tasarım

Kulaklığın tasarımında nefes alabilen mikrofiber örgü kumaştan faydalanılır. Cihaz, hafızalı köpük kullanılan kulak yastıklarıyla konforlu kullanımı garanti eder. Model ayarlanabilir kafa bandı ve kafa badının yastıklı tasarımıyla başınızdaki basınç noktalarının verdiği rahatsızlığın önüne geçer.

Uzun Ömürlü Kullanım

Corsair Void Elite, uzun yıllar dayanıklılık gösterebilen üst düzey kalitede materyallerden üretilir. En zorlu oyunlarınızda en sadık yardımcılarınızdan biri olmayı hedefleyen kulaklık, alüminyum konstrüksiyonu sayesinde uzun yıllar kullanılabilir.


Pratik ve İşlevsel Detaylar

Model gerekli ayarları dikkatinizi oyundan fazla uzaklaştırmadan yapmanıza imkân tanır. Kulaklığın ses düzeyinin ayarlanması ve mikrofonun açılıp kapanması gibi ayarlar, kulaklık üzerindeki kolay ulaşılabilir tuşlarla yapılabilir.


Çoklu Platform Uyumu

Ürün evrensel 3,5 mm konnektör ve Y Splitter kablo aracılığıyla PC, PS4, Xbox One, Switch ve mobil cihazlarla uyumlu şekilde kullanılabilir.


Yeni Nesil Oyuncu Kulaklığı

50 mm dinamik sürücülerle desteklenen kulaklık, rekabet avantajını beraberinde getiren net ve gerçekçi bir ses performansının kapısını aralar. Tüm sesleri duymanız için geliştirilen kulaklık dengeli, ayrıntılı ve temiz seslerle oyuna odaklanmanızı kolaylaştırır.


Yüksek Performanslı Mikrofon

Void Elite Stereo üzerinde yüksek performanslı ve çok yönlü hareket edebilen bir mikrofon bulunur. Esnek bir yapıya sahip olan mikrofon, ağzınıza tam olarak oturabilecek şekilde ayarlanabilir.

Teknik Özellikler

  • Model: Corsair Void Elite Stereo
  • Ürün: Kablolu oyuncu kulaklığı
  • Tasarım: Kulak üstü
  • Bağlantı türü: Kablolu
  • Mikrofon: Var
  • Frekans aralığı: 20 Hz – 30000 Hz
  • Dinamik sürücü: 50 mm
  • Uyumluluk: PC, Switch, Xbox One, PS4, ve mobil cihazlarla uyumludur. 

Genel Özellikler

Kulaklık Tipi
Kulak Üstü
Mikrofon
Var

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Kablolu

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
1 kere puanlandı