​Görseldeki ürün temsilidir. Satın almış olduğunuz ürün dijital anahtar numarası olarak gönderilecektir. Gönderilen kod alıcı dışında herhangi bir kimse ile ​paylaşılmamaktadır.

Microsoft Office 365

5,0
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

TEKNOTÜRK MAĞAZACILIK ANONİM ŞİRKETİ-121448

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Office 365 ile En İyi Çalışmanızı Oluşturun

Dünyada her 10 bilgisayardan 9’unda kullanılan Office 365’e siz de sahip olun. PC ve Mac bilgisayarlara, tabletlere ve telefonlara yönelik “premium” Office uygulamaları ve bulut hizmetleri paketidir. Her ay yenileri eklenen ayrıcalıklı özelliklere ek olarak, telefon, tablet ve PC’nizde ortak olarak kullanılabileceğiniz 1000GB OneDrive veri depolama alanını içeren 1 yıllık abonelik olarak sunulur.

 

Güçlü Yöntemlerle Çalışın

Tamamen yenilenmiş tasarım, araştırma, yazım denetleme ve veri görselleştirme araçlarıyla, çalışmalarınızın kalitesini ve hızını en üst düzeye çıkartın.

 

Hayatınızı Kolaylaştırın ve Zaman Kazanın

Belge, sunu, elektronik tablo ve notlarda dijital bir kalem kullanarak, kağıt ve kalemle yapabileceğinizden çok daha fazlasını yapın.

 

İstediğiniz Yerde Çalışın

Sevdiğiniz Office uygulamalarıyla her yerde sorunsuzca çalışın ve PC, akıllı telefon ve tabletinizde aynı anda kullanabileceğiniz 1000GB veri depolama alanıyla, dilediğiniz cihazda kaldığınız yerden devam edin.

Özellikler

  • Office 365 ile Office uygulamalarınızın yeni özellikleri çıktığı anda güncelleyebilirsiniz
  • 3 cihazınızda birden (Akıllı telefon, PC ve tablet) ortak olarak kullanabileceğiniz 1000GB OneDrive bulut depolama alanı ile resimlerinizi, dosyalarınızı kolayca yedekleyebilirsiniz.
  • Office 365 nedir: Office 365, modern çalışma yöntemlerine en uygun araçları bir araya getiren, bulut tabanlı bir abonelik hizmetidir. Office 365, Word,Excel,PowerPoint ve Outlook gibi sınıfının en iyi uygulamalarıyla OneDrive gibi güçlü bulut Hizmetleri ile herkesin dilediği yerde, dilediği cihazla istediklerini oluşturup paylaşmasına olanak sağlar.
  • Office 365 Bireysel Abonelik Ne İçerir: 1 Kullanıcı için 1 yıllık abonelik modeli, Tüm Office Uygulamaları (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote ve daha fazlası), 1 PC veya Mac , 1 tablet ve 1 telefonda (Windows, Apple ve Android cihazlar dahil) kurulum, Ücretsiz 1000 GB OneDrive Depolama Alanı, Her zaman en güncel versiyon
  • Office 365 Bireysel aboneliğinizi tüm cihazlarınızda çalıştırabilirsiniz. Aboneliğiniz sayesinde en son yeniliklere ve iyileştirmelere sürekli olarak ücretsiz erişebilir ve tüm cihazlarınızdan 1000 GB OneDrive depolama alanına sahip olursunuz. Ek depolama alanı, Office 365 abonelik hesabı oluşturulurken kullanılan Microsoft hesabına bağlı olan OneDrive hesabında kullanılır.
  • Office 365 ile birlikte gelen en yeni özellikler: PowerPoint Tasarımcısı ile fark yaratan slaytlar oluşturun.Otomatik olarak sunulan profesyonel düzeyde tasarım önerilerinin yardımıyla, saniyeler içinde harika bir etki yaratabilirsiniz.Bunun için bir resim ekleyip tasarımınızı seçmeniz yeterli.
  • PowerPoint 3D ile hikayenizi her açıdan gösterin.3D özelliğini Dönüşüm ile kullandığınızda sunumlarınıza kolayca akıcı hareketler ekleyebilirsiniz.Bunun için Dönüşüm geçişinin uygulanmasını istediğiniz slaytları çoğaltın, nesneleri animasyonda gösterilmesini istediğiniz şekilde taşıyın ve Dönüşüm’e tıklayın.
  • Word için Düzenleyici özelliği, gelişmiş yazım denetleme özellikleri ile yazarlık becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olsun. (Windows 7 veya sonraki sürümlerle uyumlu olan Office Mac 2016, Mac OS X 10.10 sürümünü gerektirir. Microsoft hesabı gereklidir. iTunes, iPhone ve iPad ABD ve diğer ülkelerde Apple Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır. Android, Google Inc. şirketinin tescilli ticari markasıdır)

Toplam 1 yorum
Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (1 kere puanlandı)
Ekran & Görüntü
5,0
Boyut & Ağırlık
5,0
Pil & Güç Yönetimi
5,0
Kamera & Multimedya
5,0
İşletim Sistemi & Hafıza
5,0