Liberti Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazları için 5 Aşamalı Filtre Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Tezgah Altı Kapalı Kasa Cihazlar

5 aşamalı filtre seti, Liberti tarafından tasarlanan tezgah altı kapalı kasa su arıtma cihazları için üretilmiştir. Ev tipi cihazlardaki kullanım ömrünü tamamlamış filtre sistemi yerine takılması önerilen bu filtre seti sayesinde arıtılmış su elde etmeye devam edersiniz.

Sediment ve Karbon Filtre

Kum ve kir gibi 5 mikrona kadar olan tüm atıkları süzen sediment filtre, 1 mikrona kadar olan içerikleri süzebilen karbon filtre ile desteklenir. Bu sayede sudaki büyük partiküller temizlenmiş olur.

Atıkları Gideren Granül Karbon Filtre

Asbest, sanayi atıkları gibi suyu kirleten içerikleri temizlemesi için tasarlanan GAC filtre, söz konusu maddelerin suya bıraktığı tat ve kokuyu da ortadan kaldırır.

Yüksek Kapasiteli Membran Filtre

Büyük parçalardan arındırılan suyu selenyumdan arseniğe kadar pek çok yabancı içerikten arından membran filtre, 24 saatte 300 litre suyu temizleyebilir.

Tatlandırıcı Özellikli CTO Filtre

Post karbon filtre olarak da bilinen bu filtrenin amacı, saf su niteliğinde olan ve içim açısından lezzetli olmayan arıtılmış suya lezzetli bir tat ve hoş bir koku vermektir. Hindistan cevizi kabuğundan üretilen bu filtre sayesinde su, yumuşak bir içime sahip olur.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LİBERTİ KAPALI KASA SU ARITMA CİHAZLARI İÇİN 5 AŞAMALI FİLTRE SETİ
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
LİBERTİ
Henüz yorum yok