Liberti Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazı Uyumlu 4'lü Filtre Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Arıtılmış Suya Son Dokunuş

Sıkıştırılmış karbon içeren GAC filtre, suya karışmış gazları temizlerken post karbon filtre ise suyun pH dengesini optimum seviyeye getirirken suyun daha kolay içilebilmesi için tat ve koku verir.

Tortu ve Gazları Süzen Filtreler

Set içinde yer alan toprak gibi tortuları tutan klasik 5 mikron sediment filtre ile sudak kötü gazları uzaklaştıran GAC filtre, filtrasyon sürecinin ilk iki aşamasında yer alır. Bu iki filtrenin kullanım ömrü ise 6 aydır.

Kullanıma Hazır Filtre Seti

Tezgah altı su arıtma cihazının filtre değişim zamanı geldiğinde tamamı kullanıma hazır durumda olan Liberti 4’lü filtre setini tercih edebilirsiniz. Liberti markalı kapalı kasa cihazlar için geliştirilen bu filtreler ölçüsü uygun olan diğer cihazlar ile de kullanılabilir.

Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazına Özel

Liberti markasının ev tipi olarak kullanıcılara sunduğu kapalı kasa tezgah altı su arıtma cihazlarının tamamı ile uyumlu olan bu sette 4 adet filtre yer alır. Söz konusu set ile 4 aşamalı su arıtma gerçekleştirilebilir.

Kolay Filtre Değişimi Avantajı

4 adet filtrenin yer aldığı bu set, kapalı kasa olarak adlandırılan tezgah altı su arıtma cihazınızın filtre değişimini pratik bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olur. Bu sayede kesintisiz olarak temiz içme suyu tüketmeye devam edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LİBERTİ KAPALI KASA SU ARITMA CİHAZLARI İLE UYUMLU 4'LÜ FİLTRE SETİ
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
LİBERTİ
Henüz yorum yok