Liberti Kapalı Kasa 12 inç Su Arıtma Cihazı Filtresi NSF Onaylı Vontron Membranlı 10 Aşamalı Filtre Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Beşi Bir Arada Özel Tasarım

İçinde 5 farklı bölme yer alan ve bölmelerde sırasıyla kil topları, maifen mineral topları, alkalin toplar, infra-red topları ve bio ceramic toplar bulunur. Bu özel filtre sayesinde musluk suyu mineral açısından zenginleşirken pH seviyesi yükselir.

10 Aşamalı Özel Filtrasyon

Liberti tarafından üretilen 10 aşamalı filtre setinde bilinen sediment, GAC karbon, karbon, post karbon ve membran filtrenin yanı sıra 5 filtrasyon aşamasını tek bir filtrede bir araya getiren bir ürün daha bulunur.

Pratik Değişim Olanağı

10 aşamalı özel filtre seti, kullanıma hazır olarak gelir. Liberti su arıtma cihazlarının genel tasarımı sayesinde kısa sürede değiştirilebilir.

NFS Belgeli Vontron Membran

NSF onaylı olması ile dikkat çeken vontron membran filtre, filtrasyon sisteminin en önemli parçası olarak kabul edilir. Bu filtre sayesinde sudaki cıva, nitrit, bakır, baryum, kurşun gibi çok sayıda madde temizlenir. Bakteriler ise sudan uzaklaştırılır.

Yüksek Uyumluluk

Liberti markalı tezgah altı ve ev tipi olarak da bilinen 12 inç filtreli kapalı kasa cihazlar ile uyumlu olan bu filtre seti, filtre boyu aynı olan farklı cihazlarda da kullanılabilir.

Teknik Özellikler

·        Uyumlu Cihaz Tipi: Kapalı Kasa
·        Set Türü: Filtre Seti
·        Filtre Boyu: 12 inç/30.5 cm
·        Filtre Sayısı: 6 Adet

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LİBERTİ KAPALI KASA 12 İNÇ SU ARITMA CİHAZI 10 AŞAMALI FİLTRE SETİ
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
LİBERTİ
Henüz yorum yok