Tecno Bravo B1 V2.0 Bluetooth Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Teknoteks İletişim Hizmetleri Sanayi ve Tic.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Uzun Şarj Ömrü Sağlayan Batarya

Tecno Bravo kulaklık, 300 mAh gücündeki bataryası sayesinde ses seviyesi sonuna kadar açıkken 30, %60 açıkken ise 38 saate kadar kesintisiz müzik dinlemenize olanak tanır.

Üstün Ses Kalitesi Sunan Dinamik Kulaklık

Mıknatıslı özel bir sistem kullanan Tecno kulaklık, olabilecek en hassas ses aktarımını sağlamak için manyetik dalgalardan faydalanır. Profesyonel düzeyde ses ileten bu kulaklık ile dinlediğiniz müzik veya içeriklerdeki en ince detayları duyabilir, bas desteği sayesinde müziği hissedebilirsiniz.

Bluetooth 5.0 ile Kesintisiz Bağlantı

Tecno, Bluetooth’un 5.0 versiyonunu ile uyumlu cihazlardan 2 Mbps’ye kadar veri transferi yapabilen bir kablosuz bağlantıya sahiptir. Bu sebeple Bravo B1 kulaklığınız ile müzik dinlerken duraksama, kopma veya ses parazitleri ile karşılaşmazsınız.

500 Saati Aşan Bekleme Modu

Bravo B1 kulaklığınızı bekleme moduna alarak şarj ömrünü en az 500 saat koruyabilir, herhangi bir güç kaynağına ulaşamadığınız durumlarda bile kulaklığınızı şarjı hakkında endişelenmeden kullanabilirsiniz.

Cilde Uyumlu Malzeme ile Konforlu Kullanım

Tamamen cilt dostu malzemeden üretilmiş olan Tecno kulaklığınızı güvenle kullanabilir, kulak yapısına uygun tasarımı sayesinde uzun süreler boyunca konforlu bir şekilde müzik dinleyebilirsiniz.

Yıpranmaya Karşı Dirençli Dış Malzeme

Yüzey sertliği artırılmış korozyon önleyici malzemeden üretilen B1 kablosuz kulaklık, uzun süreler kullanılsa bile şık metalik görünümünden ödün vermez. Çizilme ve kırılmalara karşı ekstra dayanıklılığı olan bu ürünü yıllarca kullanabilirsiniz.

Dolaşmayı Önleyen Manyetik Tasarım

Kulaklığın her bir tekinde bulunan manyetik yüzeyler, cep ve çanta gibi hareketli olabilen yerlerde Tecno’yu taşıdığınızda kulaklık teklerini sabit tutar ve kablo dolaşıklığını önler.

Suya Dayanıklı Kulaklık Avantajı

Nem ve ıslaklığa karşı IPX5 seviyesinde dayanıklılık gösteren bu kulaklığı yüksek tempolu egzersiz ve antrenmanlarınız sırasında kullanabilir, yağmurlu günlerde bu ürünle dış ortamlarda müziğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Bluetooth Versiyonu: 5.0
  • Şarj Süresi: 2 saat
  • Batarya Kapasitesi: 300 mAh
  • Batarya Ömrü: 38 saat
  • Batarya Ömrü (bekleme modundayken): >500 saat
  • Su Geçirmezlik Seviyesi: IPX5

Genel Özellikler

Kulaklık Tipi
Kulak İçi

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Kablosuz

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.