Lenovo Lecoo HT106 3.5mm Jacklı Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TEKNOSTORE ELEKTRONİK TİCARET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ-147607

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

180° Dönebilen Tasarım

Lenovo Lecoo HT106 3.5mm Jacklı Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık, 3.5mm mikrofon girişi ve ses çıkış bağlantı noktalarını kullanan bilgisayarlar için idealdir. Ayrı kanallardan aktarılan sesler daha canlı ve berrak şekilde aktarılır. Müzik dinlerken, oyun oynarken ve görüşmelerinizi yaparken net sesin keyfini çıkarın. Kullanımı basit, ses kalitesi oldukça etkilidir. Üzerinde bulunan mikrofon 180° dönebilen bir tasarıma sahiptir. Oldukça hafif tasarımı ve ayarlanabilir başlık kısmı sayesinde uzun süreli kullanımlar için idealdir. HT106 kontrol paneli sayesinde sesli komutlara erişimi kolaylaştırır. Mikrofonunuzun sesini kapatmak veya ses seviyesini ayarlamak için sizi konsol menüleri arasında kaybolmaktan kurtarır. Aileniz veya iş arkadaşlarınızla görüntülü görüşmelerde yüksek kalitede stereo ses sağlar. Online dersler ve Online toplantılar için idealdir.

Tek Bir Hamle Yeterli

İnternette sörf yaparken müzik dünyasına dalmanız için Lecoo HT106’yı Laptop ya da bilgisayarınıza takıp çıkarmanız yeterli.

Rahat Kullanım

Şık ve rahat tasarımı sayesinde uzun saatler kullanımda bile sizleri yormayacak ve hafifliğini koruyabilecek Lecoo HT106 hafifliğini her daim koruyacaktır.

Hafif Tasarım

Lecoo HT106 kendine özgü ince ve hafif bir tasarımı ile internet üzerinden (Skype, Msn, Google Talk vs. ile) görüşmeleriniz artık daha keyifli bir hal alacaktır oyun oynarken ve müzik dinlerken bile keyfinizi bozmanıza gerek yok.

Paket İçeriği

1 x Lenovo Lecoo HT106 3.5mm Jacklı Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık
1 x Kullanım Kılavuzu

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LENOVO LECOO HT106 3.5MM JACKLI MİKROFONLU KULAK ÜSTÜ KULAKLIK
Üretim Yeri
Çin
Kulaklık Tipi
KULAK ÜSTÜ
Kulaklık Girişi
BELİRTİLMEMİŞ
Ses Yalıtım Özelliği
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
LENOVO
Henüz yorum yok