Hello Kitty SAN-41BKPK Kablolu Kulak Üstü Kulaklık

5,0
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

 Sevimli Tasarıma Sahip Hello Kitty Kulaklık

Hello Kitty SAN-41KPK kulak üstü kulaklık, sevimli tasarımı sayesinde kullanıcılarını cezbeder. Şirin görünümü ile dikkat çekerek daha güçlü bir tarz yaratmanıza yardımcı olur.

 Başarılı Sürücü Birimleri

 Hello Kitty kulak üstü kulaklık, 7 mm boyutundan sürücü birimlerine sahiptir. Bu sürücü birimleri, elektrik sinyallerini başarılı bir şekilde ses dalgalarına çevirerek kulaklığa yüksek standartlarda ses iletimi sağlar.

 İdeal Empedans Değeri

 Kulaklığın iç direncini gösteren empedans değeri, aynı zamanda kulaklığın ne kadar güç sarf ettiğini gösterir. Hello Kitty kulak üstü kulaklık, 16 omh + / - %20 değerlere sahip olduğundan oldukça idealdir.

 Güç Kapasite

 Kulaklığın güç değeri ile empedans değeri uyumludur. Bu sayede kulaklıktan aldığınız verim artacaktır. Güç değeri ise 10mW şeklindedir.

 Frekans Tepkisi ile Kaliteli Ses

 Hello Kitty SAN-41BKPK kulak üstü kulaklık, 20- 20 kHz ses frekansına sahiptir. Bu ses frekansı, tiz sesler ile bas sesleri kolayca algılamanıza imkân verir.

Hareket Alanı Sağlayan Kablo Uzunluğu

 Hello Kitty kulak üstü kulaklık, 110 cm kablo uzunluğuna sahiptir. Bu uzunluk sayesinde kulaklık ile cihaz arasında rahatlıkla bağlantı kurabilirsiniz.

 Ses Fişi Girişine Sahip Cihazlar ile Uyumluluk

 Farklı cihazlar ile kullanabileceğiniz kulaklık, ses fişi girişine sahip olan bütün cihazlar ile uyumludur. Bu sayede kulaklık ile müzik dinlemek istediğiniz de Hello Kitty kulak üstü kulaklığı kullanabilirsiniz.

 Ergonomik Tasarım

 Ergonomik tasarımı sayesinde kulaklar ile nazikçe birleşir. Bu sayede uzun süreli kullanımda bile rahatsızlık hissi vermez.

 Teknik Özellikler

  • Empedans: 16 Ohm
  • Sürücü Birimleri: 7 mm
  • Kablo Uzunluğu: 110 cm
  • Bağlantı: 3,5 mm Ses Fişi

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SAN-41BKPK
Üretim Yeri
Çin
Kulaklık Tipi
KULAK ÜSTÜ
Kulaklık Girişi
3,5 MM JAK GİRİŞİ
Ses Yalıtım Özelliği
YOK
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
HELLO KİTTY

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
1 kere puanlandı