i-Stone Cokike i7 Kablolu Kulak İçi Kulaklık Lightning Konnektörlü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ŞAHİN FİDAN

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

i-Stone Cokike Lightning Konnektörlü Kablolu Kulak İçi Kulaklık 

Klasik, dairesel kulak içi kulaklıklardan farklı olarak kulaklığın tasarımı, kulak anatomisine göre geliştirilmiştir. Kısaca standart kulak içi kulaklıklara göre çok daha fazla konfor sağlar. Kulaklıkların içindeki hoparlörler, ses çıkışını en üst düzeye çıkarıp ses kaybını en aza indirerek yüksek kaliteli ses sağlar.  Lightning konnektörlü earpods, hemen kablo üzerinde yer alan ve ses seviyesini ayarlamanızı, müzik ve video oynatmanızı, çağrıları cevaplamanızı ve sonlandırmanızı kolayca sağlayan yerleşik bir kumandaya sahiptir. i-Stone tarafından tasarlanan bu kulaklık, daha derin, daha zengin bas tonları duymanıza olanak tanır. Müzik ve video çalma/oynatma kontrolü, aramaları yanıtlama ve bitirme işlevlerini kablo üzerindeki panelden yapabilirsiniz. Lightning konnektörü olan tüm aygıtlarla çalışabilir ve ipod touch, ipad, iphone’un iOS 11 ve daha yeni sürümlerini destekler. Tere ve suya karşı daha iyi koruma için daha dayanıklı malzemelerden üretilir. 

Özellikler

  • Model: i7
  • Kulaklık Tipi: Kulak İçi
  • Mikrofon: Var
  • Tere Karşı Koruma: Var
  • Uyumluluk: iOS 11 ve üzeri

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.