Erufas SY-BT1616 Wireless ve Mikro SD Kart Destekli Kulak Üstü Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Kaliteli Müzik Dinleme Deneyimi Yaşayın

Müzik dinleme zevkini doruklarda yaşamanız için tasarlanan kulaklık ile kaliteli deneyimler yaşayabilirsiniz. Bu sayede müziğin en net ve en iyi halini duyarsınız.

Uyum Sağlayan Konforlu Tasarım

Taç kısmı kafanıza oturabilen bir yapıya sahiptir. Hafif ve yumuşak süngerlerle kaplı olan bu kısım, başınızın üzerinde ağırlık yapmaz. Bu sayede gün boyu müziğin ritmini hissedebilirsiniz.

Ayarlanabilir Tasarımı ile Kişiselleştirin

Başlık kısmını kendinize göre ayarlayabilir ve kulaklığınızı kişiselleştirebilirsiniz. Bu sayede daha rahat ve konforlu bir kullanım sunar.

İzole Olmanızın için Dizayn Edildi

Kulaklarınızı kaplayan süngerler dış seslerden tamamen uzak bir şekilde müzik dinlemenizi sağlar. Ayrıca süngerlerin yumuşak yapısı, kulaklarınıza nazik bir dokunuş yapar.

Bütün Sesleri Algılamanız için

Farklı seviyelerdeki tiz ve bas sesleri rahatça algılamak için geniş frekans aralığına sahiptir. Bu sayede müziğin iniş çıkışlarını daha net bir şekilde duyabilirsiniz. Bu durum, müzik dinleme aktivitesini daha keyifli hale getirir.

Eller Serbest Mod

Wireless bağlantı özelliği sayesinde kablolarla uğraşmadan kulaklığınızı bağlayabilirsiniz. Ayrıca dahili mikrofon sayesinde telefon konuşmalarınızı Erufas SY-BT 1616 kulaklık ile yapabilirsiniz.

Diğer Cihazlara Bağlı Kalmayın

SD kart desteği sunan kulaklık sayesinde telefon, PC ya da tabletlere bağlı kalmadan müzik dinleyebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, müziğinizi SD kart içinde depolamaktır.


Uzun Süreli Kullanım

Erufas SY-BT1616 wireless ve mikro SD kart destekli kulaklık, 120 saat bekleme süresi ve 7-9 saat kullanım süresi sunar. Bu sayede müzik keyfiniz kesintiye uğramaz.

Teknik Özellikler

  • Mikro SD Desteği
  • Dahili Mikrofon
  • Kaliteli Malzeme
  • 120 Saat Bekleme Süresi
  • Bluetooth 5.0 Desteği
  • 7-9 Saat Arası Müzik Dinleme

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ERUFAS SY-BT1616 WİRELESS VE MİCRO SD KART DESTEKLİ KULAKLIK
Üretim Yeri
Çin
Kulaklık Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Çalışma Frekansı (hz)
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
KIRMIZI
Ana Renk
KIRMIZI
Renk
KIRMIZI
Garanti Süresi
6 AY
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
ERUFAS
Henüz yorum yok