SanDisk SD 64 GB Extreme Pro 170Mb_s C10 SDXC (SDSDXXY-064G-GN4IN) Hafıza Kartı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Sınırsız Çekim İmkânı

SanDisk Extreme Pro 64 GB 170 MB/s SD Hafıza Kartı, kullanıcılara sınırsız çekim imkânı sunar. Güçlü ve yüksek kapasiteli bellek kartı, çekim sürecinden istediğiniz sonucu elde etmenize katkıda bulunur. DSLR, dijital ve video kameralarda gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Yazma ve Okuma Hızında Son Nokta

SanDisk Extreme Pro 170 MB/s, yazma ve okuma hızında üst düzey kullanıcı deneyimi yaratır. Yüksek verimlilik ortaya koymak amacıyla 170 MB/s okuma, 90 MB/s yazma hızına sahip olan ürün, gelişmiş ve hızlı bir iş akışı için biçilmiş kaftan niteliğindedir. Kart büyük hacimli JPEG ve RAW çekimlerle kolayca başa çıkabilir.

Profesyoneller İçin İdeal

SanDisk SD 64 GB Extreme Pro 170 MB/s C10 SDXC Hafıza Kartı, fotoğrafçılar, film endüstrisi çalışanları ve görsel dünyaya merak duyan kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer alır. SanDisk kalitesini yansıtan bellek kartı, bünyesinde barındırdığı güvenlik önlemleriyle de sizi asla yarı yolda bırakmaz.

Kesintisiz 4K UHD Çekim Keyfi

Hafıza kartı, kesintisiz 4K UHD çekimler yapmanıza imkân tanır. Ekstrem sporlar ve doğa aktiviteleri ile ilgilenen kullanıcıların yaşamını hatırı sayılır seviyede kolaylaştıran SanDisk SD 64 GB, kare sayısını düşürme ihtiyacını ortadan kaldırır. Çekim kalitesini düşürmeden her anınızı zahmetsizce kaydedebilirsiniz.

Sildiğiniz Dosyaları Kurtarmak Çok Kolay

SDXC hafıza kartı, RescuePRO Deluxe veri kurtarma programı indirme teklifiyle birlikte satışa sunulur. Daha önce sildiğiniz dosyaları kurtarmanız amacıyla geliştirilen RescuePRO yazılımı, yaşadığınız güzel anıların kaybolmasına asla izin vermez. Veri kurtarma programını kullanmak için indirme işlemini tamamlamanız gerekir.

Dayanıklı Kullanım, Uzun Ömürlü Performans

Extreme Pro, son derece dayanıklı materyallerden üretilir. X ışınlarına, yüksek sıcaklığa, suya ve darbeye karşı oldukça dayanıklı yapıdaki ürün, çekim serüveninizin olumsuz koşullardan kötü şekilde etkilenmesinin önüne geçer.

Çok Yönlü ve İşlevsel

Ürünü SD kart adaptörü aracılığıyla farklı akıllı cihazlarda kullanmak mümkündür. SD kart yuvası olan bilgisayar ve tabletlere entegre edilebilen SD 64 GB, veri aktarımı ve erişimini mümkün hâle getirir.

Aksiyon Kameralarının Tamamlayıcısı

SanDisk SD 64 GB Extreme Pro, aksiyon kameralarının en iyi tamamlayıcılarından biridir. İlgili kamera türünü kullanarak yaptığınız zorlu çekimlere yüksek kapasitesi ve gelişmiş teknik özellikleriyle eşlik eden bellek kartı, SanDisk’in inovasyon ve Ar-Ge çalışmalarına verdiği önemi başarılı şekilde temsil eder.

Teknik Özellikler

 • Marka: SanDisk
 • Model: SDSDXXY-064G-GN4IN
 • Ağırlık: 10 g
 • Boyutlar: 0,23 x 2,39 x 3,2 cm
 • Hafıza: 64 GB
 • RAM: 64 GB
 • Okuma hızı: 170 MB/s
 • Yazma hızı: 90 MB/s
 • Kart okuyucu modeli: SDXC
 • Ürün tipi: Taşınabilir
 • Veri koruma programı desteği: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
EXTREME PRO 64 GB SDXC UHS-I HAFIZA KARTI
Üretim Yeri
Çin
Dahili Hafıza
64GB
Garanti Süresi
2 YIL
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
SANDISK
Henüz yorum yok