Binano Huawei Watch GT2 42 mm Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

9 Kat Daha Etkin Koruma

Binano Huawei Watch GT2 42 mm ekran koruyucu, üretim aşamasında tercih edilen ısıl işlem teknolojisi sayesinde dokuz kat daha etkin koruma sunar. Standart ekran koruyuculara kıyasla benzersiz bir performans vadeden ürün, akıllı saatinizi uçtan uca sararak korur.Kusursuz Görsel Performans

Huawei Watch GT2 42 mm ile uyumlu olarak tasarlanan ekran koruyucu,  HD kalitesinde görsel performansı ortaya koyar. Farklı ışık seviyelerinde üst düzey görüntü kalitesi elde etmenize imkan tanıyan ürün, yansıma sorununun önüne geçer.

Darbe Etkisini Soğurur

Düşme, darbe, çarpmalara karşı üstün koruma vadeden ekran koruyucu, olası çatlama ve kırılma durumlarında ortaya çıkabilecek hasarı minimum seviyeye indirir. Ürün, aksesuar seçiminde kaliteyi birinci önceliği haline getiren kullanıcıların öncelikli seçimlerinden biridir.

Özel Formül

Binano ekran koruyucuda baloncuk bırakmayan özel yapıştırıcı formül kullanılır. Özel formülü sayesinde kurulum sırasında ekranda kabarcık oluşumunu engelleyen koruyucunun temizliği de son derece pratiktir. Ayrıca ekran koruyucuyu  akıllı saatinizin ekranına yerleştirirken yardım almanıza gerek yoktur.

Üst Düzey Kullanıcı Deneyimi

Binano’nun ekran koruyucu ürünlerinde sahip olduğu üretim anlayışını başarıyla yansıtan ürün, üst düzey kullanıcı deneyimi yaratır. Günlük yaşamdaki farklı yerlerde ve zamanlarda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz model, akıllı saatinizin ekranının ilk günkü performansını uzun süre muhafaza etmesine yardımcı olur.

Parmak İzi Bırakmayan Tasarım

Huawei Watch GT2 42 mm ile uyumlu ekran koruyucu, parmak izi bırakmayan tasarımıyla dikkat çeker. Ürün akıllı saatinizi kullanmak için ekrana dokunduğunuzda oluşan parmak izlerinin görünmemesini sağlar. Böylece ekranınız daima tertemiz kalır.

Kullanım Önerisi

Ekran koruyucu Huawei Watch GT2 42 mm akıllı saatinizin ekranının kırılma ve çatlama riskini oldukça azaltır. Öte yandan ekran koruyucunun %100 kırılmazlık garantisi vermesi ise beklenmemelidir. Zira kullanımdan kaynaklanan aşırı şiddetli ve farklı açılardan gelen darbeler sonucu ekranın kırılması ihtimal dahilindedir.

Teknik Özellikler

  • Uyumlu model: Huawei Watch GT2 42 mm
  • Görüntü netliği: HD
  • Parmak izi bırakmayan yapı: Var
  • Baloncuk bırakmayan özel formül: Var
  • Üretim tekniği: Isıl işlem teknolojisi

Genel Özellikler

Uyumlu Model
Huawei Watch GT2 46 mm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.