HP V6 7EH75AA 16 GB DDR4 3600 MHz CL18 Ram

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

İleri Seviye Sistemlere Özel Tasarım

Oyuncular, video/fotoğraf editörleri, modelleme yapanlar ve yazılımcılar gibi ileri seviye sistemlere ihtiyaç duyanlar için üretilen HP V6 7EH75AA 16 GB RAM, en yoğun kullanımlarda dahi yüksek performans vadeder.

Kolay ve Programsız Kurulum

Anakart üzerinde yer alan DDR4 soketine nazikçe yerleştirildikten sonra direkt olarak kullanmaya başlayabileceğiniz HP V6 7EH75AA 16 GB RAM için herhangi bir kurulum yapmanız gerekmez.

Ultra Yüksek Çalışma Hızı

3600 MHz olan çalışma hızı sayesinde veri akışını olağanüstü bir hız ile ve kısa sürede gerçekleştiren HP V6 7EH75AA 16 GB RAM, uygun işlemci ve ekran kartı ile desteklendiğinde hızlı bir sistem oluşturmanızı sağlar.

Hızlı Bilgisayarların Vazgeçilmezi

Sistem hızını belirleyen en önemli parçalar arasında yer alan RAM’i yüksek okuma/yazma hızı ve geniş önbelleği ile kullanıcıların beğenisine sunulan HP, mevcut sistemin de hızlı yanıt veren bir bilgisayara dönüşmesini sağlar.

Her Tür Kasaya Uygun Boyut

İnce ve minimal boyutları sayesinde küçük litreli dar kasalarda da kullanım olanağı tanıyan HP RAM, uyumlu sokete sahip anakartların yer aldığı pek çok farklı sistemde kullanılabilir.

Teknik Özellikler

Orıjınal Renk
SİYAH
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
SİYAH
Ürün Model Adı
HP V6 7EH75AA 16 GB DDR4 3600 MHZ CL18 RAM
Renk
SİYAH
Ram Kapasitesi (gb)
16 GB
Sub Kategori
PASAJ
Bellek (ram) Türü
DDR4
Bellek (ram) Hızı (mhz)
3600 HZ
Seri - Imeı
SERİ
Marka
HP
Henüz yorum yok