WD WDBWLG0120HBK-EESN Elements 12 TB 3.5 USB 3.0 Taşınabilir Disk

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Bilgisayarınızın Performansını Artırın

Dahili sabit diskiniz dolduğu zaman bilgisayarınızın performansı düşer. Bunun önüne geçmek için WD diski, bilgisayarınıza bağlayarak tüm dosyalarınızı ve içeriklerinizi güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınızın performansını artırabilirsiniz.

Yüksek Hızda Veri Aktarımı

WD Elements taşınabilir disk, ultra hızlı veri aktarımı sağlar. Bilgisayarınızdaki fotoğrafları, videoları, belgeleri kısacası depolamak istediğiniz tüm içerikleri dakikalar içerisinde diske aktararak istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Kompakt Tasarımıyla Tak Çalıştır Özelliği

Kompakt bir tasarıma sahip olan WD Elements taşınabilir disk, kutusundan çıktığı andan itibaren bilgisayarınızın ile çalışmaya hazır olur. Diski bilgisayarınızın USB girişine takarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Dev Depolama Alanı Sayesinde Konforlu Kullanım

12 TB gibi dev bir depolama alanı sunan WD Elements taşınabilir disk, önem verdiğiniz tüm dosyaları ve içerikleri saklamanız için size yardımcı olur. Bu depolama kapasitesi sayesinde hiçbir dosyayı silmenize gerek kalmadan gönül rahatlığı ile diskin içerisinde muhafaza edebilirsiniz.

Baştan Aşağıya WD Kalitesi

WD tarafından özel olarak tasarlanan şık ve kaliteli kasasıyla uzun süreli bir kullanım ömrü vadeder. Sağlam ve dayanıklı yapısıyla darbelere karşı üstün koruma sağlar.

USB 3.0 ve USB 2.0 Uyumluluğu

WD Elements taşınabilir disk son teknoloji USB 3.0 bağlantısı sunan cihazlar ile uyum gösterir. Aynı zamanda daha eski olan USB 2.0 bağlantı arayüzü bulunan cihazlarla da kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
WD WDBWLG0120HBK-EESN ELEMENTS 12 TB 3.5 USB 3.0 TAŞINABİLİR DİSK
Üretim Yeri
Çin
Kapasite (mah)
12 TB
Bağlantı Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Okuma Hızı (mb/s)
BELİRTİLMEMİŞ
Yazma Hızı (mb/s)
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Henüz yorum yok