Samsung M5 LS27AM500N 27 inç 70Hz 8ms Full HD HDR Çerçevesiz Smart Ekran

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Teknoteks İletişim Hizmetleri Sanayi ve Tic.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Dünyanın İlk “Her Şey Bir Arada” Ekranı

Gerek tasarım gerek donanım açısından Samsung teknolojisinin zirve noktalarından birini temsil eden Samsung M5 LS27AM500N Smart Monitör, yaşamınızın her anında sizinle birlikte hareket edebilir. Birbirinden etkileyici özelliklere sahip bu akıllı ekran, bilgisayarın sunduğu pek çok imkanı sağlayarak hayatınızı kolaylaştırır. Samsung imzalı çerçevesiz akıllı monitörle ister çalışma bilgisayarınıza bağlanarak işlerinizi halledin, ister eğlencenin doruklarında özgürce gezinin.

Uzaktan Erişim Konforu

Samsung M5 LS27AM500N 27 inç Smart Ekran, uzaktan erişim özelliği sayesinde günlük hayatınızda size hep aradığınız o esnekliği sağlar. Zaman-mekan sınırı olmadan monitör aracılığıyla bilgisayarınıza bağlanabilir, işlerinizi dilediğiniz gibi halledebilirsiniz. Bilgisayarınız nerede olursa olsun, ihtiyaç duyduğunuz dosyaları görüntüleyebilir, bulut tabanlı sistemler aracılığıyla kaydedebilirsiniz.

Eğlenceye Mola Vermeyin!

Samsung M5 LS27AM500N dinlenme ve eğlence zamanlarınızda da size eşlik eder. Bilgisayarınıza ihtiyaç duymadan Netflix, YouTube gibi uygulamalara geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca dahili hoparlör ve uzaktan kumanda ile kendinize ayırdığınız eğlence saatlerini daha da konforlu hale getirebilirsiniz.

Geniş Oyun Görüntüsü ile Nice Zaferlere İmzanızı Atan Siz Olun

Max Samsung M5 LS27AM500N Çerçevesiz Smart Ekranın sağladığı ultra geniş görüntü imkanı sayesinde oyunlarda hiçbir detay gözünüzden kaçmayacak. Her oyuna rakiplerinizden bir sıfır önde başlayacaksınız.

Optimal Parlaklık

Uyum Sağlayan Görüntü özelliği ile Samsung M5 LS27AM500N, bulunduğunuz ortama en uygun parlaklığı ayarlar. Dahili sensörler ile ortamdaki ışık seviyesini algılayarak parlaklığı otomatik olarak düzenler. Böylece dış ortamdan bağımsız olarak ekrandaki tüm detayları gözlerinizi yormadan rahatça görebilirsiniz.

Sesli Asistan Hayatınızı Kolaylaştırsın

Monitör üzerinden uygulamalar arasında geçiş yapmak için sadece sesli komut özelliğini kullanmanız yeterli. Sesli Asistan ile izlediğiniz videoları ve pek çok diğer uygulamayı rahatlıkla kumanda edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Marka: Samsung
 • Model: M5 LS32AM500N
 • Ekran Çözünürlüğü: 1920 x 1080
 • HD Türü: Full HD
 • Ekran Boyutu: 27 inç
 • Tepki Süresi: 8 ms
 • HDMI: Var
 • AirPlay: Var
 • Wi-Fi: Var
 • Bluetooth: Var
 • Dahili Hoparlör: Var
 • Enerji Tüketimi: 0,5 W
 • Renk Sayısı: 16.7 milyar

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.