Samsonite KF9-01-002 Mysight 15.6 inç USB Girişli Notebook Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Geri Dönüştürülmüş Modern Tasarım

Samsonite laptop çantası, akıllı organizasyona sahip yüksek teknolojili ve hafif bir tasarımdır. Mysight, geri dönüştürülmüş bir PET şişe kullanılarak tasarlanmıştır ve modern, temiz bir tasarıma sahiptir.

USB Bağlantı Noktası

Samsonite Mysight’ın benzersiz tasarımında elektronik cihazlarınızı istediğiniz zaman şarj etmek için fonksiyonel bir USB bağlantı noktası bulunur.

Easy Pass ile Düzenli Kullanım

Easy Pass, Kabloların farklı cep bölmelerinden geçmesini sağlayan, elektronik cihazları çıkarmadan şarjda tutan kablo yönetim sistemidir. Bu sayede kablo kirliliği oluşmadan ve cihazlarınızı çantanızdan çıkarmadan şarj edebilirsiniz.

Valizlerle Taşıma İmkanı

Arka bölümünde bulunan kayış sistemi sayesinde Mysight çantanızı bavullarınıza entegre edip, elinizde taşımak zorunda kalmazsınız. Ayarlanabilir omuz askısına ek olarak bu özelliği sayesinde hem güvenli hem de zahmetsizce yanınızda istediğiniz yere götürebilirisniz.

Powerbank Cebi

Mysight laptop çantasında pedli ana bölme ve dış cebin yanı sıra powerbank ve çeşitli enerji kaynaklarınızı yerleştirebileceğiniz ekstra bir cep bulunur.

Evrak ve Belgeler için İç Bölme

15,6 inçe kadar taşınabilir bilgisayar sığdırabileceğiniz ana bölmenin dışında evrak ve belgelerinizi düzenli bir şekilde yerleştirebileceğiniz bölmeler bulunur.

Teknik Özellikler

  • Bilgisayar Kapasitesi: 15,6 inç
  • Kapama: Fermuar
  • Taşıma kayışı: Var
  • Bölme Sayısı: 2
  • Malzeme: Polyester
  • Su İtici Kumaş: Evet
  • Hacim: 12,5 Litre
  • Genişlik: 42 cm
  • YüksekliK: 30 cm
  • Ağırlık: 840 gram

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.