Samsonite KA6-01-001 15.6 inç Securipak USB Girişli Notebook Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Securipak Hırsızlık Önleme Koleksiyonu

Samsonite Securipak, yalnızca arkadan erişilebilen ana bölme, yandaki RFID cebi ve eko kumaştan yapılmış kesilmeye ve yırtılmaya karşı dayanıklı tasarım gibi çeşitli güvenlik özellikleriyle donatılmıştır. Bu sayede sırt çantasını güvenle kullanabilir, kişisel eşyalarınızın güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Çevre Dostu Ekolojik Kumaş

Geri dönüştürülmüş malzeme ile sürdürülebilirliği destekleyen Securipak sırt çantası, olası hırsızlıklara karşı kesilmeyen kumaş teknolojisine sahiptir. Aynı zamanda dayanıklı olmasını sağlayan bu özellik sayesinde sırt çantasını uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Karanlıkta Güvenlik Sağlayan Yansıtıcı

Çanta üzerinde bulunan reflektörler karanlık ve düşük ışık koşullarında fark edilmenizi sağlar. Samsonite'ın güvenlik önlemlerinden biri olan yansıtıcılar olası kazaları önlemeye yardımcı olur.

Güvenli Laptop Bölmesi

15, 6 inçe kadar laptop ve tablet bölmesi elektroniklerinizi güvenle taşımanızı sağlayan sırt çantası, küçük ve büyük birçok bölmesi ile düzenli kullanım sağlar.

Ayarlanabilir Askı Tasarımı

Yumuşak ve konforlu askısı fiziksel özelliklerinize ve kullanım alışkanlıklarınıza göre ayarlanabilir özelliktedir. Bu sayede daha rahat edebileceğiniz pozisyonda ayarlayarak kullanabilirsiniz.

USB Bağlantı Noktası

USB bağlantı noktası sayesine elektroniklerinizi çantanın içinde şarj edebilir, powerbank veya diğer cihazlarınızı yer kaplamadan muhafaza edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Bilgisayar Kapasitesi: 15,6 inç
  • Kapama: Fermuar
  • Malzeme: Polyester
  • Su İtici Kumaş: Evet
  • Genişlik: 42 cm
  • YüksekliK: 30 cm
  • Derinlik: 16
  • Ağırlık: 920 gram

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.