Samsonite CC8-19-001 14.1 inç Network 3 Notebook Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

İş ve Laptop Çantası

Samsonite Network 3 laptop çantası, 14.1 inç -boyutunda bilgisayar taşıma bölmesine sahip sportif bir iş çantasıdır. İşe, okula, seyahate giderken ve günlük bir çanta olarak kullanabileceğiniz Network, dayanıklı kumaşı ve çok amaçlı bölmeleri ile öne çıkar.

Çıkarılabilir Fonksiyonel Askı

Yumuşak bir tutuşa sahip taşıma kulpları bulunan Samsonite laptop çantasında dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz bir omuz askısı da bulunur. Omuz askılarını çıkarabilir ya da boyunuza ve kullanım şeklinize göre rahatça ayarlayabilirsiniz.

İsteğe Bağlı Kablo Bölmesi

Çıkarılabilir kablo bölmesi sayesinde tüm kabloları düzgün bir şekilde saklayabilir, elektroniklerinizi çantanızdan çıkarmadan şarj edebilirsiniz.

Seyahat için İdeal Boyut ve Tasarım

Sık seyahat edenler için mükemmel bir tasarıma sahip olan Samsonite Network 3, ana bölmesi, tablet bölmesi, iç cepleri ve ön cebi ile düzenli kullanım sağlar. Birçok eşyanızla birlikte elektroniklerinizi ve aksesuarlarınız da yanınızda taşıyabilirsiniz.

Su Geçirmez Dayanıklı Kumaş

Küçük darbelere ve çizilmelere karşı koruma sağlayan polyester kumaş, aynı zamanda su itici özelliği ile laptop çantasını açık havada rahatça kullanabilmenizi sağlar.

Teknik Özellikler

  • Bilgisayar Kapasitesi: 14.1 inç
  • Kapama: Fermuar
  • Malzeme: Polyester
  • Su İtici Kumaş: Evetv
  • Genişlik: 40.5 cm
  • YüksekliK: 29.5 cm
  • Derinlik: 17 cm
  • Hacim: 16 L
  • Ağırlık: 700 gram

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.