Samsonite CC8-01-006 17.3 inç Network 3 Notebook Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Çok Yönlü Kullanım

Samsonite notebook çantası, hem elde tutularak hem de omuzda taşınarak bilgisayarlar için güvenli bir taşıma ayrıcalığı sağlar.

Seyahatler için İdeal

Notebook sırt çantası, çekçekli çantalara entegre edilebilen arka bölümüyle seyahatlerinizde pratik ve üstün koruma sunar.

Özel Materyalden Tasarım

Samsonite notebook sırt çantasının sert materyali ile bilgisayar, darbeye karşı tam olarak korunabilir. Çantanın dayanıklı ve sağlam yapısı sayesinde taşıma deneyiminiz çok daha keyifli bir hal alır.

Mükemmel Tasarım

Samsonite sırt çantası, güneş gözlüğü veya diğer eşyalar için yumuşak üst cebe sahiptir. Ayrıca çantanın 2 adet fileli yan cebi bulunur. Ürünün körüklü ve organizasyon bölümüne sahip fermuarlı ön bölümü son derece kullanışlıdır. Notebook sırt çantası, belgeleriniz için ayrı bir organizasyon bölümüne ve kablolar için ayrıca bir cebe sahiptir.

Üstün Koruma

Çantanın elektronik cihazlarınızı sabitlemek amacıyla ayarlanabilir koruma kayışı bulunur. Notebook ve laptop için üstün koruma sunan güçlendirilmiş bölümüyle de çanta oldukça kullanışlı bir üründür.

Modern ve Şık Tasarım

Her yaşa uygun Samsonite notebook çantası, modern ve zarif tasarımıyla öne çıkar. Son derece şık bir yapıya sahip çantanın önünde yer alan metalden üretilmiş Samsonite logosu, ürüne zengin bir görünüm kazandırır.

Teknik Özellikler

  • Boyutlar: 33 cm x 46,5 cm x 20,5 cm
  • Kapasite: 16 Litre
  • Ağırlık: 0.9 kg

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.