Hp L6v68aa Signature İnce 15.6 İnc Laptop Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Valiz için Taşıma Bölmesi

Çantanın arkasında bulunan geniş açıklık, laptop çantanızı valizin taşıma kulpuna yerleştirip zahmetsiz ve konforlu yolculuk yapmanızı sağlar. Bu sayede sadece tekerlekli valizinizi çekerek bilgisayarınızı da güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Modern ve Klasik Bir Arada

Modern görünümlü klasik, ince, astarlı ve profesyonel görünüme sahip HP 15.6 inç Signature ince üstten yüklemeli çanta pratik kullanım şekli ve bölmeleri ile vazgeçemeyeceğiniz bir yardımcıdır.

Şarj Bağlantı Noktası

Elektroniklerinizi çantanın içerisinden çıkarmadan güvenli bir şekilde şarj etmenizi sağlayan şarj noktası, cep telefonlarından tabletlere, powerbank’lerden notebook’lara kadar tüm cihazlara uyum sağlar.

Laptop Bölmeleri ve İç Cepler

Dizüstü bilgisayar ve tablet için iki dolgulu bölme ve aksesuarlar için birkaç cep sunan HP laptop çantası işe, seyahate, okula ve kısaca dilediğiniz her yere taşımak için idealdir.

Ultra Slim Tasarım

Sadece 4 cm inceliğinde tasarlanan HP Signature laptop çantası, sadece taşınabilir bilgisayarlarınızı taşıyabileceğiniz ekstra yer kaplamayan şık bir çantadır. seyahat ve günlük kullanımlarda elinizde veya omzunuzda rahatlıkla taşıyabilir ve hafifliğinden yararlanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
HP L6V68AA SİGNATURE İNCE 15.6 İNC LAPTOP ÇANTASI
Üretim Yeri
Çin
Çanta Tipi
LAPTOP ÇANTASI
Materyal
KUMAŞ
Bölme Sayısı
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
GRİ
Ana Renk
GRİ
Renk
GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
HP
Henüz yorum yok