Hp Executive 14.1 İnç Üstten Beslemeli Bilgisayar Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Geniş Ana bölme ve Düzenli Kullanım

Üstten yerleştirme imkanı sunan çantanın 14.1 inçlik bilgisayarlar için tasarlanan ana bölmesi arka ve önde pedlerle donatılmıştır. Bu sayede notebook’unuzu çizilme ve darbelerden koruyarak taşıyabilir, hasar almadan dilediğiniz yere götürmenin rahatlığını deneyimleyebilirsiniz.

HP Executive Notebook Çantası ile Şık Seyahat

Taşıma kolaylığı ve güvenli bölmelerinin yanı sıra şık bir kumaş, deri kulp ve metal fermuar görünümü ile tamamlanan çanta, seyahatlerinizde mükemmel bir eşlikçidir.

Elde ve Omuzda Taşıma İmkanı

Hem elde taşımak için kulp bulunan çanta dizüstü bilgisayarlarınızı omzunuzda da taşıyabilmeniz için ayarlanabilir askı sunar. Ayrıca pedleri bulunan taşıma askısı yükü eşit dağıtır ve yolculuk boyunca rahatsız etmez.

Tablet Bölmesi ile Çok Yönlü Kullanım

Ana bölmeye ek olarak çantanın ön kısmına yerleştirilmiş geniş ve pedli bölme tablet taşımak için idealdir. Koruma pedleri sayesinde tablet ve diğer elektroniklerinizi güvenle taşımanızı sağlar.

Valizler için Taşıma Bölmesi

Çantanın arka kısmında bulunan ekstra açıklık, HP bilgisayar çantasını valizlerinizle beraber taşımanız için sunulmuştur. Valizinizin çekçek koluna yerleştirerek laptopunuzu zahmetsizce taşıyabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
HP EXECUTİVE 14.1 İNÇ ÜSTTEN BESLEMELİ BİLGİSAYAR ÇANTASI
Üretim Yeri
Çin
Çanta Tipi
LAPTOP ÇANTASI
Materyal
KUMAŞ
Bölme Sayısı
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
HP
Henüz yorum yok